Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski na nowy rok


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, lad napisał:

No i gdyby wyszedł ze swojej strefy komfortu i pokazał co umie w innym otoczeniu.

Nie ma na to szans IMO. Gosc ma zone, trojke dzieci, ktore zaczynaja chodzic do szkoly w Barcelonie. Watpie, zeby mial przeorac cale swoje zycie rodzinne tylko po to, zeby komus cos udowadniac.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego Messi miałby odejść z Barcelony? Bo w klubie jest sporo chaosu. Kadra jest źle zbilansowana. Nie wiem czy będą pieniądze na odpowiednie wzmocnienia. Drogie błędy przy drogich transferach. Dembele, Coutinho. Zdrowie Francuza wątpliwe, Coutinho Bayern na 200% nie wykupi więc wróci. Wartość spada, wysoka pensja, czy będzie chciał ktoś kupić i będzie go stać na transfery? Kadra wąska i liderzy starzejący się. Messi ma 32 i jakie ma ambicje jeszcze to będzie decydujące. Czy nie straci wiary w projekt Barcelona i wygranie LM. Wykluczenie City odbiera mu kierunek angielski ale czy PSG nie wchodzi w grę? Grałby znowu z Neymarem, Mbappe, lepsza kadra, wielkie pieniądze. 

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, wwosik napisał:

Tzw. a po jakiego grzyba? Z jego perspektywy oczywiście.

Maradona niósł na swoich plecach Napoli, a CR7 reprezentację Portugalii. To trochę inny rozmiar kapelusza niż gra w top 3 najlepszych klubów w historii tej dyscypliny.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, lad napisał:

Maradona niósł na swoich plecach Napoli, a CR7 reprezentację Portugalii. To trochę inny rozmiar kapelusza niż gra w top 3 najlepszych klubów w historii tej dyscypliny.

 

No, ale ten klub stał się top 3 w dużej mierze dzięki Messiemu i jego geniuszowi. Czynienie mu z tego zarzutu jest moim zdaniem niepoważne. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, krzysfiol napisał:

 

No, ale ten klub stał się top 3 w dużej mierze dzięki Messiemu i jego geniuszowi. Czynienie mu z tego zarzutu jest moim zdaniem niepoważne. 

Przed Messim 15 mistrzostw Hiszpanii, 24 Puchary Hiszpanii i 5 europejskich pucharów - no nie wiem.

 

Poza tym ja nie czynię zarzutu. To jest genialny piłkarz bez dwóch zdań i jeden z najlepszych w historii. Po prostu wyżej cenię tych, którzy potrafili udowodnić swoją wartość na arenie międzynarodowej i w różnych ligach.

Odnośnik do komentarza

Tylko to jest swego rodzaju symbioza i nie wiem czy jest gdzieś indziej drugi taki przypadek. Barcelona zainwestowała w Messiego i mu pomogła z chorobą i życiem, bo widziała w nim talent (i korzyść oczywiście). Messi im się spłacił prowadząc do triumfów Barcę. Wydaje się, że ta relacja jest kluczowa i Messi może marudzić, Barcelona może marudzić, ale fundamenty są tak mocne, że żadne z siebie nie zrezygnuje.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, lad napisał:

Przed Messim 15 mistrzostw Hiszpanii, 24 Puchary Hiszpanii i 5 europejskich pucharów - no nie wiem.

 

Poza tym ja nie czynię zarzutu. To jest genialny piłkarz bez dwóch zdań i jeden z najlepszych w historii. Po prostu wyżej cenię tych, którzy potrafili udowodnić swoją wartość na arenie międzynarodowej i w różnych ligach.

Messi Argentynę też przepychał jak mógł, w której w obronie gra np. taki Otamendi.

 

A z drugiej strony, to piszecie tak, jakby to był kazus Starzyńskiego i 10. drużyny w słabej lidze. Z tego co widzę, to Barcelona, co prawda, nie ma szans na finał Europa League w tym roku, ale jeszcze nie pogrzebała całkowicie szans na mistrzostwo Hiszpanii. Można uznawać, że liga hiszpańska jest marna, ale przynajmniej klimat lepszy niż w Manchesterze.

 

Wreszcie, od kiedy granie całej kariery w jednym klubie stało się życiowym przegrywem? Gdyby Raula nie wypchnięto z Madrytu, to czy też by był pozbawiony ambicji, bo nie chciał się zmierzyć z inną ligą?

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, wwosik napisał:

Wreszcie, od kiedy granie całej kariery w jednym klubie stało się życiowym przegrywem?

No właśnie. Dla mnie jest wręcz na odwrót, jeśli mówimy o tak wielkim klubie i zawodniku, który stanowi o jego sile.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, wwosik napisał:

Messi Argentynę też przepychał jak mógł, w której w obronie gra np. taki Otamendi.

 

A z drugiej strony, to piszecie tak, jakby to był kazus Starzyńskiego i 10. drużyny w słabej lidze. Z tego co widzę, to Barcelona, co prawda, nie ma szans na finał Europa League w tym roku, ale jeszcze nie pogrzebała całkowicie szans na mistrzostwo Hiszpanii. Można uznawać, że liga hiszpańska jest marna, ale przynajmniej klimat lepszy niż w Manchesterze.

 

Wreszcie, od kiedy granie całej kariery w jednym klubie stało się życiowym przegrywem? Gdyby Raula nie wypchnięto z Madrytu, to czy też by był pozbawiony ambicji, bo nie chciał się zmierzyć z inną ligą?

Ja mam wielki szacunek do "one-club manów", ale nadal jeśli ktoś mieni się GOATem to jednak bardziej miarodajny jest IMO sukces na kilku arenach, a nie tylko jednej.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lad napisał:

Ja mam wielki szacunek do "one-club manów", ale nadal jeśli ktoś mieni się GOATem to jednak bardziej miarodajny jest IMO sukces na kilku arenach, a nie tylko jednej.

No tak, ale czy Messi jest tym mieniącym się, czy chwalonym przez z? Jeśli to drugie, to jaki ma wpływ.

 

Ale wracając jeszcze - po kiego grzyba Messi miałby komuś coś udowadniać? To trochę trąci niedowartościowaniem.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, wwosik napisał:

No tak, ale czy Messi jest tym mieniącym się, czy chwalonym przez z? Jeśli to drugie, to jaki ma wpływ.

 

Ale wracając jeszcze - po kiego grzyba Messi miałby komuś coś udowadniać? To trochę trąci niedowartościowaniem.

No dyskusja się zaczęła od tego, że Brudi stwierdził, że gdyby Messi nie był chujowym człowiekiem to byłby bez wątpienia najlepszym piłkarzem ever.

Odnośnik do komentarza

Co prawda dyskusja jeszcze potrwa parę lat, zależnie kiedy obaj skończą kariery, ale nie zdziwi mnie to zupełnie jeśli na korzyść CR wpłynie Mistrzostwo Europy, a Messi nie wygrał nawet słabszego Copa America. Że miał pecha do selekcjonerów, kolegów z kadry czy cokolwiek, no pewnie. Ale to nic nie zmieni. A gdyby Ronaldo znowu zdobył ME albo wygrał LM z Juve to już moim zdaniem pozamiatane będzie.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, lad napisał:

No dyskusja się zaczęła od tego, że Brudi stwierdził, że gdyby Messi nie był chujowym człowiekiem to byłby bez wątpienia najlepszym piłkarzem ever.

A ja myślę, że nie można stwierdzić tego, że ktoś był, jest lub będzie ever najlepszy. Jak Messiego porównać do Pele, Maradony, di Stefano? Jak w ogóle ustalić kryterium? 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Hajd napisał:

Po co Tottenhamowi ten Mourinho? Ja wiem, ze bez Kane'a i Sona slabo sie gra, ale mam wrazenie, ze z przykladowym Hodgsonem albo Tonym Pulisem na lawce Tottenham nie grałby gorzej. 

 

No niestety Panu Mourinho pociąg z nazwą futbol odjechał a on wygląda jakby starał się go gonić drezyną i to w złą stronę :-k 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Hajd napisał:

Po co Tottenhamowi ten Mourinho? Ja wiem, ze bez Kane'a i Sona slabo sie gra, ale mam wrazenie, ze z przykladowym Hodgsonem albo Tonym Pulisem na lawce Tottenham nie grałby gorzej. 

No niestety*, pociąg Jose już dawno temu odjechał. Idealnie się sprawdzał jako pundit Sky.

 

*Dla mnie to akurat okej, bo gardzę Tottenhamem, ale samego Mourinho bardzo cenię.

 

LOL, przysięgam że nie czytałem posta Brudasa :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...