Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski na nowy rok


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje za prezent jebane pizdy.

Mam tak serdecznie dość tego co się wyprawia z tym klubem od odejścia Neymara, ze jedyne co mnie odwkurwi, to jak cały zarząd i ludzie w jakikolwiek związani ze sportowa strona klubu wsiada na statek i wypłyną w nieznane.

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Brudinho napisał:

 

No tam nieodpowiedzialnie zachował się jednak Semedo. Wyszedł do przodu a Braithwait mial jednak swojego do krycia.

 

A nie. Oboje spierdolili xd 

Obaj. Jednak pilka nozna to nie jest jedyne na czym sie nie znasz :kekeke:

  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Reaper napisał:

Obaj. Jednak pilka nozna to nie jest jedyne na czym sie nie znasz :kekeke:

Nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji :keke:

ale rozumiem 1 wzwod z powodu wygranej Realu z Barceloną na 5 lat robi swoje. Krwi dla mózgu nie wystarczyło ?

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, me_who napisał:

Dziękuje za prezent jebane pizdy.

Mam tak serdecznie dość tego co się wyprawia z tym klubem od odejścia Neymara, ze jedyne co mnie odwkurwi, to jak cały zarząd i ludzie w jakikolwiek związani ze sportowa strona klubu wsiada na statek i wypłyną w nieznane.

 

Łubu dubu łubu dubu :keke:

Odnośnik do komentarza

Vinicius jeszcze młody. Dzisiaj został najmłodszym strzelcem w klasyku w historii, a chłopak już od dwóch sezonów w tym Realu gra. I nie jest to Real, który jedzie z każdym jak walec i młody może sobie pokiwać. Teraz atak Realu to jest to co wymyśli Vinicius. Z City asysta, teraz bramka. Potrafi się urywać na tym lewym skrzydle. Potrzeba mu doświadczenia i obycia ale ma papiery na bardzo dobrego piłkarza. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Brudinho napisał:

Swoją drogą mimo tego, że sędziował Lahoz mecz byl praktycznie bez kontrowersji. Pierwsze el classico od x czasu

 

Dokładnie, chociaż po kartce dla Alby byłem pewny, że będą jaja.

Odnośnik do komentarza
18 hours ago, lad said:

Jebani złodzieje.

 

Mówisz o tym ewidentnym spalonym? :keke:

 

13 hours ago, Brudinho said:

Semedo zjebal.

 

To chyba 10 gol stracony po rykoszecie.

 

Semedo, jak Semedo. Tak się ter Stagen ustawił jak trampkarz ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, lad said:

Od kiedy piłkarz nie biorący udziału w grze jest na spalonym?

 

Mówisz o tym piłkarzu, który podciągnął nogi, żeby piłka wpadła do bramki? O tym, który, gdyby tego nie zrobił, zatrzymałby nogami piłkę i chuja by było nie bramka? :-k

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, T-m napisał:

 

Mówisz o tym piłkarzu, który podciągnął nogi, żeby piłka wpadła do bramki? O tym, który, gdyby tego nie zrobił, zatrzymałby nogami piłkę i chuja by było nie bramka? :-k

Ciekawa interpretacja. Jak ktoś stoi na spalonym i ucieka od piłki, która jest do niego zagrana to jest odgwizdywany spalony? Jeszcze czegoś takiego nie widziałem.

 

Oficjalna interpretacja jest taka, że Sigurdsson zasłaniał widok De Gei. Leżąc, podczas gdy De Gea stał. Komedia & kpiny.

 

Poza tym jeśli gol nie został uznany przez to, że Sigurdsson leży to dlaczego nie było karnego?

 

 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...