Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski na nowy rok


Rekomendowane odpowiedzi

widzę 3 opcje na ten wieczór

 

- albo mecz będzie wyrównany, no i będę z zainteresowaniem kukał na tv

- albo Real szybko urwie bramkę, no i będę tu jechał po bandzie na forumke

- albo Barca szybko wyjaśni te spotkanie i w ogóle nie wejdę dzisiaj wieczorem na forumke

 

ale jaranko jest mocne!

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Pulek napisał:

widzę 3 opcje na ten wieczór

 

- albo mecz będzie wyrównany, no i będę z zainteresowaniem kukał na tv

- albo Real szybko urwie bramkę, no i będę tu jechał po bandzie na forumke

- albo Barca szybko wyjaśni te spotkanie i w ogóle nie wejdę dzisiaj wieczorem na forumke

 

ale jaranko jest mocne!

Może się zdarzyć wszystko, ale jakoś trudno mi o hurraoptymizm :/ Ale niech będzie IN ZIDANE WE TRUST

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Reaper napisał:

IN ZIDANE WE TRUST

a co do tego to nie mam wątpliwości. szczerze mówiąc, ja ten sezon uważam za przejściowy. w lato spodziewam się transferu jakiegoś kozaka (Kylian?), powrotu Asensio, powrotu wypożyczonych i wtedy sezon na pełnej

Odnośnik do komentarza

No smutny ten sklad troche, nie bylem zwolennikiem transferu Hazarda, a kontuzje nie pozwolily mi zmienic zdania. 

 

Asensio niestety przed kontuzja dosc srednio gral, wiec tak jak bylem jego mega entuzjasta 2-3 lata temu, tak od wlasnie 2 lat coraz mniej wierze, ze ten chlopak bedzie w stanie pociagnac Real. Wlasnie Mbappe predzej, sle ze starzejacym sie srodkiem pola trzeba bedzie mocno wciskac mlodziakow i pytanie czy Zidane bedzie mial wystarczajaco jaj, szczegolnie ze w przeszlosci pokazywal, ze jest mocno konserwatywnym trenerem. Podstawowe rzeczy do ogarniecia to wdrozenie do skladu Odegaarda, Ahrafa, rozkrecenie Rodrygo, powoli wdrozenie Kubo. No i srodek obrony powoli trzeba zmieniac, bo boje sie o Ramosa w kolejnych sezonach. Jeszcze mi Haaland gdzies mignal dzisiaj, ale to pewnie zwykla plota.

 

Lecimy, HALA MADRID!

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...