Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski na nowy rok


Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą można zazdrościć kibicom Lecha. Oglądasz swój team, a tu cyk - Puchacz i Jóźwiak na skrzydłach. Na boku obrony ofensywnie grający 17-latek. Wchodzi rocznik 99 do środka pola? Nie ma problemu, strzeli brameczkę z dystansu. Puchacz się zmęczył? Luz, wejdzie Marchwiński, którego obserwuje pewnie pół Europy.   

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, matjez napisał:

Swoją drogą można zazdrościć kibicom Lecha. Oglądasz swój team, a tu cyk - Puchacz i Jóźwiak na skrzydłach. Na boku obrony ofensywnie grający 17-latek. Wchodzi rocznik 99 do środka pola? Nie ma problemu, strzeli brameczkę z dystansu. Puchacz się zmęczył? Luz, wejdzie Marchwiński, którego obserwuje pewnie pół Europy.   

 

No zaczyna to fajnie wyglądać. Legia podobnie, dodatkowo za 1,5 mln kupuje sobie Slisza który też jest mega dobrym młodym grajkiem i bankowo się zwróci. Idzie ku dobremu. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, jmk napisał:

Śmiechy śmiechami, trzeba jeszcze poczekać do końca sezonu, bo może ogarną tej bajzel w Hercie (trener nowy?), ale przy okazji bliskości środy popielcowej chyba trzeba posypać głowę popiołem i przyznać rację @Gacek. W tej chwili fakty są takie, że Milan gra o wiele lepiej (punktuje przede wszystkim), a Herthy Piątek nie zbawił.

 

Nawet jeśli to przypadek czy inny zbieg okoliczności to składa się logiczną całość.

Ale problem z Gackiem nie jest w tym czy ma rację, czy nie ma racji. Brudi też jedzie Piątka z trawą, a nikogo to nie irytuje. Po prostu większość ludzi ma dość napuszonego, przearoganckiego, knajackiego języka.

 

Ja tam życzę Piątkowi, żeby się odnalazł z powrotem, bo przecież jakiś czas temu naprawdę trafiał. Może mu sodówka uderzyla, ale już kubeł zimnej wody na głowę dostał. Dzisiejszego meczu nie widzialem, tylko skrót z bramkami i widziałem po nich duże zaangażowanie Polaka. Już nawet przy tym groteskowym 3:1 zgarnął piłkę i zachęcał kolegów do walki, że to jeszcze nieskończone.

  • Lubię! 4
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie. Wy po prostu nie akceptujecie tego, jak głęboko się myliliście, więc ten błąd wypieracie. Tylko z tego wynika ta niemożność przyznania mi racji. I nie, by mnie to po latach dziwiło, ale nie oszukuj się dorabianiem ideologii. Z Brudiego też były heheszki.

To, co ograniczeni nazwa arogancja, jest uczciwym oczekiwaniem "przyznajcie, że się myliliscie, a ja miałem racje". Uznawanie tego za arogancję nie zmniejszy skali m.in. Twojego błędu.

  • Haha 2
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Gacek napisał:

Nie. Wy po prostu nie akceptujecie tego, jak głęboko się myliliście, więc ten błąd wypieracie. Tylko z tego wynika ta niemożność przyznania mi racji. I nie, by mnie to po latach dziwiło, ale nie oszukuj się dorabianiem ideologii. Z Brudiego też były heheszki.

To, co ograniczeni nazwa arogancja, jest uczciwym oczekiwaniem "przyznajcie, że się myliliscie, a ja miałem racje". Uznawanie tego za arogancję nie zmniejszy skali m.in. Twojego błędu.

Gra Piątka nie ma znaczenia w kontekście twojej bucerii

  • Lubię! 6
  • Haha 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...