Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski na nowy rok


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Nie kojarzę już wykładni, ale taki kontakt mnie bawi.

 

Anywho - Real z Ronaldo mógłby rewanż i dwumecz wygrać, ale obecny i to bez Ramosa...Guardiola chyba tego nie przegra :-k

Ale jakiej tu wykładni chcesz szukać? Jesus biegnie na sam na sam, Ramos chwyta go delikatnie za ramię, bedac juz za nim, co jest faulem.

Później Jezus pada a City zmartwychwstaje ;)

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Brudinho napisał:

 

No skoro odgwizdał to, to powinien również odgwizdać faul Jesusa na Ramosie.

a z drugiej strony byl odgwizdany faul na VIniciusie jeszcze z pierwszej polowy w bardzo podobnych okolicznosciach (nie pamietam juz kto faulowal) - minimalny kontakt z rozpedzonym przeciwnikiem

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Fenomen napisał:

a z drugiej strony byl odgwizdany faul na VIniciusie jeszcze z pierwszej polowy w bardzo podobnych okolicznosciach (nie pamietam juz kto faulowal) - minimalny kontakt z rozpedzonym przeciwnikiem

Tam bylo pchniecie w plecy

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że frajersko stracone bramki. Sytuacje takie na dwoje babka wróżyła. Pchniecie Ramosa nie było zbyt mocne, ale było jak wychodził w powietrze. Jedne by puścił, drugi nie.

Karny jeszcze głupszy bo Sterling też już przed kontaktem zaczynał się kłaść. 

Czerwona Ramosa to też było zagranie takie na pograniczu jak to wcześniej między Jesusem, a Ramosem. Też jakby przyjrzeć się Var to nie wiem czy każdy by to gwizdną. 

Kilku zawiodło i przy tych sytuacjach zabrakło szczęścia. Najbardziej Carvajal, Casemiro (co jest zaskoczeniem), Benzema, Bale. A i kilku też było w lepszej formie już w tym sezonie jak Valverde, Ramos. Kilku nie dojechało jak Kroos, Rodrygo bo też grają ostatnio słabo, a Rodrygo schowany do lodówki na jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Reaper napisał:

Tam bylo pchniecie w plecy

 

Feno chyba porownywal to z faulem na Viniciusie a nie odnosił się do sytuacji z Jesusem.

Według tt sędziowskiego obie decyzje sedziego prawidłowe, bo w tamtej sytuacji piłka i tak byla poza zasięgiem Ramosa i kontakt nie mógł sprawić takiego upadku. Jak dla mnie same rece na plecach ulozone w taki sposób (nie bylo to "naturalne" ulozenie rak na przeciwniku znaczy popchniecie bylo no) powinny skutkować faulem.

Odnośnik do komentarza

No to ciekawe że była po za zasięgiem Ramosa jak przy wyskoku był lekko wybity z rytmu przed samym wyskokiem do główki. Wtedy jest walka o pozycję i chyba faul do odgwizdania.

Pchnięcie nie było na tyle mocne, żeby upadał i nie to spowodowało jego upadek tylko piłka go mijała i się odchylił w wyskoku do tyłu i upadł. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, pescar napisał:

No to ciekawe że była po za zasięgiem Ramosa jak przy wyskoku był lekko wybity z rytmu przed samym wyskokiem do główki. Wtedy jest walka o pozycję i chyba faul do odgwizdania.

Pchnięcie nie było na tyle mocne, żeby upadał i nie to spowodowało jego upadek tylko piłka go mijała i się odchylił w wyskoku do tyłu i upadł. 

 

No mi nie tłumacz. Ja się z nimi nie zgadzam zupełnie :P Szczególnie, że ten ruch Jesusa nie był zbyt dyskretny.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...