Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski na nowy rok


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, dziki_ryj_ napisał:

W sensie jakim??8 punktów przewagi na ten moment, więc o jaki ból chodzi?:)

 

O taki ból, że jak Marchwiński przedłużył kontrakt z Lechem wylała się fala hejtu,  że Marchwiński to bolek przy Karbowniku. 

A 8 punktów straty w momencie, gdy Lech skład ma opartym w dużej mierze o juniorów uznaję za sukces ;) 

Odnośnik do komentarza

Haha gwiazdeczka Realu nie wytrzymuje psychicznie meczu rezerw i musi cieszyć się przed bramkarzem jak ostatni ciul. Wyleciał z czerwoną xd 

I całkowicie rozumiem że w tym meczu przeciwnik mógł chciec go zabić bo ta liga jest popierdolona pod względem sędziowania bardziej niż la liga. Ale serio? Serio? X milionów wydane na niepelnosprawnego intelektualnie zawodnika? 

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ajerkoniak napisał:

A nie widziałem tej żółtej w ogóle tam :-k

 

Cóż, dzieciak jak dzieciak, nie on pierwszy, nie ostatni.

 

Zrozumiałbym, gdyby nie fakt, że to było w meczach rezerw. W 3 lidze :roll: A bramkarz miał najwyraźniej pretensje o to, że gol padł gdy jeden z ich zawodników leżał na murawie (powtórka numer 2). 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Brudinho napisał:

Haha gwiazdeczka Realu nie wytrzymuje psychicznie meczu rezerw i musi cieszyć się przed bramkarzem jak ostatni ciul. Wyleciał z czerwoną xd 

I całkowicie rozumiem że w tym meczu przeciwnik mógł chciec go zabić bo ta liga jest popierdolona pod względem sędziowania bardziej niż la liga. Ale serio? Serio? X milionów wydane na niepelnosprawnego intelektualnie zawodnika? 

 

 

Gwiazdeczka Realu nie wytrzymała gry w 3 lidze!!!!!!!!!!!11111111111111

Od przerwania gry jest sędzia. Niechby ten bramkarz leciał cwaniakować do sędziego, bo gramy aż sędzia gry nie przerwie. Za mały urywek meczu i nie widać co się stało temu rywalowi. Ale facet prawdopodobnie leży za linią akcji/stracił piłkę i jego leżenie tam na tą akcję nie ma żadnego znaczenia. Młody ośmieszył bramkarza i ten teraz będzie leciał i wyjaśniał sytuację. Na pewno głupie zachowanie Rodrygo, bo się wykartkował na el clasico. Przy urazie Belga miał szansę na ławkę w tym meczu. Ale pokazał zadziorność, coś co mu brakowało w pierwszej drużynie. Tam grał za spokojnie, żeby nie zrobić błędu, a potrzebna jest dawka bezczelności na boisku. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja nie mam pretensji o sytuacje że nie wybił. Oczywiście że od tego jest sędzią. Na powtórce nie widać żadnego ataku bramkarza - oprocz zapewne werbalnego. I nie wykluczam że podczas meczu zarobił wiele razy po kostkach, bo nie oszukujmy się wiemy jak wygląda sedziowanie w tej lidze. Ale to jest koleś ktorego sprowadzono za pieniadze za ktore spokojnie moznaby bylo kupić z 10 zespołów z tej ligi. I ten koleś nie powinien pokazywać swojej słabości w ten sposób. Zadziornosc wobec 3 ligowego pastucha? Nie no następnym razem pewnie upomni się o grosik w hiszpanskiej biedronce ;)

Odnośnik do komentarza

Mogło go kupić pewnie ze 100 klubów na świecie, albo i więcej. Ale ma taki potencjał, że to on sobie wybierał klub, a nie klub jego. Nie ma znaczenia, że to był 3 ligowy pastuch. 

Nie wiem co chcesz dowieść tym wpisem. Bo jednak opinia o Rodrygo jest taka, że to spokojny, ułożony chłopak. I taka czerwona kartka niczego nie zmienia. Gdyby był człowiekiem na el clasico to na tydzień przed meczem nie grałby w rezerwach.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Brudinho napisał:

Ja nie mam pretensji o sytuacje że nie wybił. Oczywiście że od tego jest sędzią. Na powtórce nie widać żadnego ataku bramkarza - oprocz zapewne werbalnego. I nie wykluczam że podczas meczu zarobił wiele razy po kostkach, bo nie oszukujmy się wiemy jak wygląda sedziowanie w tej lidze. Ale to jest koleś ktorego sprowadzono za pieniadze za ktore spokojnie moznaby bylo kupić z 10 zespołów z tej ligi. I ten koleś nie powinien pokazywać swojej słabości w ten sposób. Zadziornosc wobec 3 ligowego pastucha? Nie no następnym razem pewnie upomni się o grosik w hiszpanskiej biedronce ;)

 

Serio wyluzuj. Kupienie kogoś za bóg wie jakiego pieniądze nie gwarantuje, że nigdy mu nerwy nie puszczą, żaden wyznacznik. Zaś wyjeżdżanie z niepełnosprawnością intelektualną? Pewnie, że nie powinien, ale nie róbmy z tego histerii, El Classico masz dopiero w weekend, nie wyprztykaj się wcześniej ;)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Brudinho napisał:

Ja nie mam pretensji o sytuacje że nie wybił. Oczywiście że od tego jest sędzią. Na powtórce nie widać żadnego ataku bramkarza - oprocz zapewne werbalnego. I nie wykluczam że podczas meczu zarobił wiele razy po kostkach, bo nie oszukujmy się wiemy jak wygląda sedziowanie w tej lidze. Ale to jest koleś ktorego sprowadzono za pieniadze za ktore spokojnie moznaby bylo kupić z 10 zespołów z tej ligi. I ten koleś nie powinien pokazywać swojej słabości w ten sposób. Zadziornosc wobec 3 ligowego pastucha? Nie no następnym razem pewnie upomni się o grosik w hiszpanskiej biedronce ;)

 

Biedronka jest portugalska :-k

 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...