Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski na nowy rok


Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Pulek napisał:

nieprawdopodobny jest :-k tylko nie wiem, czy on w środku pola nie przepadnie. może by go tak piętro wyżej, na skrzydełko wrzucić?

 

Mówił, że najbardziej lubi grać w środku. Na lewej obronie w Legii gra z konieczności.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, jmk napisał:

Serio tak powiedział, gdy go Favre przestawił na prawą obronę?

 

A czy to Favre go przestawiał? :)

Przecież Piszczek zaczynał jako napastnik, grał tak w Lubinie i w Hercie. Później w Berlinie go przestawili na prawą obronę i dopiero wtedy jego kariera nabrała rozpędu.

Aaa, teraz patrze, że Favre trenował wtedy Hertę ;) Coś tam sobie przypominam, że Piszczek kręcił nosem, że ma zmienić pozycję. Jak widać, nie miał racji.

Odnośnik do komentarza

Wykładnia historyczna nie ma żadnego znaczenia w piłce odkąd historie takie jak Butchera z meczu ze Szwecją są całkowicie zakazane, czyli od dobrych kilkunastu lat co najmniej.

Co więcej takie same zagrania jeśli chodzi o agresję będą zupełnie inaczej ocenione w deszczowy, wietrzny wieczór w Stoke oraz przy okazji meczu Sassuolo z Hellasem, więc naleciałości brytyjskie są tu całkowicie zbędne ;) 

 

Flamini za takie zagrania dorobił się szeregu prześmiewczych przydomków, bo za nie wylatywał nawet w Anglii. No ale nie grał w Juventusie...

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, lad napisał:

Ja bym dał maksymalnie żółtą, ale bez pewności. Atak na piłkę, 20 lat temu byłby określony jako "proper tackle".

 

No ja to określam jako "prawie w piłkę" ;) 

I wiem, że akurat we włoszech VAR przy takich sytuacjach kuleje, i zapewne przypadkiem jest, że znów chodzi o Juventus :D 

Szokiem jest, że nie ma nawet żółtej, za sam impet z jakim wchodził zawodnik. 

Tymczasem Theo dostał czerwoną za 10 razy mniej groźne przewinienie (nadepnięcie na stope) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...