Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski na nowy rok


Rekomendowane odpowiedzi

Po identycznej ręce w 2017 przegraliśmy z Juventusem, bo sędzia uznał, że przy uderzeniu w rękę z parudziesięciu centymetrów piłkarz miał szansę uciec z ręką :keke:

 

Przecież ta sytuacja to kompromitacja sędziego. Obrońca z naturalnie ułożonymi rękami przy wyskoku, ułożony plecami do uderzającego Cristiano, bardzo niewielki dystans. Ale że rywalem Juventus, to karny :lol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja oglądałem Rebicia tylko w kadrze na mistrzostwach i był kot. Potem minęło trochę i zacząłem czytać narzekania kibiców Milanu na niego, więc mówię WTF, zacząłem oglądać Milan i znowu Rebić kot.  Ciekawe co się stanie jak przestanę znowu :-k

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gacek napisał:

Po identycznej ręce w 2017 przegraliśmy z Juventusem, bo sędzia uznał, że przy uderzeniu w rękę z parudziesięciu centymetrów piłkarz miał szansę uciec z ręką :keke:

 

Przecież ta sytuacja to kompromitacja sędziego. Obrońca z naturalnie ułożonymi rękami przy wyskoku, ułożony plecami do uderzającego Cristiano, bardzo niewielki dystans. Ale że rywalem Juventus, to karny :lol:

Dziwne że nie skomentowałes faulu Rebica na Cuardado:)

Odnośnik do komentarza

Fajna statystyka (za tt @Gacek)

Faule

Milan - Juventus 16:14

Żółte kartki

Milan - Juventus 7:1

Czerwone kartki 

Milan - Juventus 1:0 

 

Połowa przewinień zakończona kartkami <3 

 

11 minut temu, dziki_ryj_ napisał:

Miałem dobry mecz , szkoda że tak odcięło prąd Theo

 

To jest Theo. Nigdy nie wiadomo co mu odpierdoli. Aczkolwiek faul sam w sobie brutalny jakoś specjalnie nie był. Kartka za impet.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Brudinho napisał:

Fajna statystyka (za tt @Gacek)

Faule

Milan - Juventus 16:14

Żółte kartki

Milan - Juventus 7:1

Czerwone kartki 

Milan - Juventus 1:0 

 

Połowa przewinień zakończona kartkami <3 

 

Mi to wrzucono w odpowiedzi, nie wrzucałem tego sam, bo taka goła statystyka to jednak pewna manipulacja - możesz faulować 8 razy w niegroźnej sytuacji i bardzo delikatnie, a możesz raz, ale na żółtą. IMO z Juventusu tylko Dybala zasłużył na kartki (ale za to dwie, jeszcze w 1 połowie :keke: ).  Sama proporcja fauli nic nie oddaje IMO, trzeba wejść w szczegóły - dopiero po nich widać, dlaczego Valeri na moim awatarze jest na szpicy składu Juventusu. Theo pierwsza żółta za pretensje do sędziego, bo ten nie odgwizdał ewidentnego faulu. Samu żółta za czysty odbiór, Kessie żółta za to, że nie był przeźroczysty, gdy wpadł na niego zmieniający kierunek biegu gracz Juventusu, Calabria żółta za "rękę", która jest modelowym przykładem dozwolonej (i to nie tylko od tegorocznych wytycznych) ręki.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...