Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski na nowy rok


Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Error napisał:

Dodaj, że var dał karnego jak 2 minuty dalej grali. Paranoja... A wcześniej Sterlinga nie wyrzucili jakimś cudem. Potem Lloris broni karnego wychodząc przed linię bramkową i fauluje, ale kolejnego karnego ani powtórki nie mają już odwagi przyznać. Ani mózgu ani jaj..

 

byla powtorka czy nie?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, krzysfiol napisał:

13 kolejek do końca, 22 punkty przewagi, 5 spotkań wystarczy wygrać, aby zdobyć tytuł. Chyba już Liverpool tego nie spieprzy ;) Norwich, West Ham, Watford, Bournemouth, Everton :keke: 

No mnie się wydaje, że jednak 6 meczów. Jest 22 punkty przewagi i 13 kolejek do końca. Zakładając, że City wygra wszystko do końca, to może mieć maksymalnie 90 punktów, więc Liverpool, który ma obecnie 73 oczka potrzebuje jeszcze 18 punktów :-k 

Ale to oznacza, że majster na Goodison jest bardziej prawdopodobny, bo City często się potyka.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, me_who napisał:

No mnie się wydaje, że jednak 6 meczów. Jest 22 punkty przewagi i 13 kolejek do końca. Zakładając, że City wygra wszystko do końca, to może mieć maksymalnie 90 punktów, więc Liverpool, który ma obecnie 73 oczka potrzebuje jeszcze 18 punktów :-k 

Ale to oznacza, że majster na Goodison jest bardziej prawdopodobny, bo City często się potyka.

 

Tak, tak, masz rację :) jestem księdzem, nie matematykiem, więc nie wymagaj :keke: 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, me_who napisał:

No mnie się wydaje, że jednak 6 meczów. Jest 22 punkty przewagi i 13 kolejek do końca. Zakładając, że City wygra wszystko do końca, to może mieć maksymalnie 90 punktów, więc Liverpool, który ma obecnie 73 oczka potrzebuje jeszcze 18 punktów :-k 

Ale to oznacza, że majster na Goodison jest bardziej prawdopodobny, bo City często się potyka.

Jest w tym jakieś dobro. Przynajmniej szpaleru nie będą musieli robić :)

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...