Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski na nowy rok


Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, Zlatan jest dziś haniebny. Z Brescią zmarnował setkę, ale fantastycznie pomagał drużynie w grze z przodu i finalnie dał zwycięstwo nie mniej niż Rebić super wyjściem do piłki. Dziś jest po prostu szkodliwy dla zespołu. Zawsze miewał takie przestoje, ale z czasem daje jednak mniej niż będąc u szczytu formy fizycznej.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Gacek napisał:

Nie no, Zlatan jest dziś haniebny. Z Brescią zmarnował setkę, ale fantastycznie pomagał drużynie w grze z przodu i finalnie dał zwycięstwo nie mniej niż Rebić super wyjściem do piłki. Dziś jest po prostu szkodliwy dla zespołu. Zawsze miewał takie przestoje, ale z czasem daje jednak mniej niż będąc u szczytu formy fizycznej.

 

Potrzeba mu czasu. Znaczy tak się oszukuje :keke: 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Brudinho napisał:

 

Potrzeba mu czasu. Znaczy tak się oszukuje :keke: 

Właśnie o to mi chodziło w ostatnim zdaniu, że on będąc liderem drużyny wygrywającej mistrzostwo i (imo) będąc u szczytu swoich możliwości miewał takie przestoje, które (na równi z wałkami sędziowskimi) kosztowały nas tytuł w sezonie 2011/12, więc teraz nie powinno mnie to dziwić, że ma przestoje.

 

Conti druga żółta, ale sędzia nie daje mu czerwonej i gra dalej :keke:

Odnośnik do komentarza

Aaaa, bo Conti nie miał kartki, tylko Krunić, livescore mnie oszukał ;)

Mecz jak na orliku. Niby Milan ma więcej sytuacji, ale wykończenie mają lvl Piątek, więc trzyma się remis. Wpadnie jakiś farfocel albo po karnych odpadniemy, to nie jest nasz dzień.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Gacek napisał:

Hakan na 3 2:2. Super strzał, pierwszy od jakiejś setki prób, który wpadł do siatki :keke:

Ta sama historia co z Piątkiem - nie warto dla jego dwóch bramek jednej bramki robiącej ych wrażenie oglądać masę spieprzonych, marnych meczów, gdzie jest balastem dla drużyny.

:keke:

Zlatan na 4:2 :keke: Czyli jednak nie jest dziś gorszy od Piątka.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...