Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski na nowy rok


Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdziele, jakaś pełnia, czy o co chodzi, że piłkarzom na chwilę rozum odbiera ;) Co obrońca Shrewsbury Town postanowił sprezentować samobója w meczu z LFC :keke:

uuu, Shrewsbury Town wcisnęło 2 gole i mamy remis. 3' do końca meczu. 2:2 FT. Klopp się pewnie ucieszył z kolejnego meczu, który muszą rozegrać ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

Milan prowadzi z Torino 1:0 po bramce Bonaventury z asysty Rebicia. Niewiarygodny jest Chorwat w ostatnich tygodniach, a dziś do "czutki" dołożył jeszcze kilka fajnych popisów technicznych. Już się odzwyczaiłem od oglądania napastników zdolnych do minięcia rywala. :keke:

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Gacek napisał:

Milan prowadzi z Torino 1:0 po bramce Bonaventury z asysty Rebicia. Niewiarygodny jest Chorwat w ostatnich tygodniach, a dziś do "czutki" dołożył jeszcze kilka fajnych popisów technicznych. Już się odzwyczaiłem od oglądania napastników zdolnych do minięcia rywala. :keke:

 

Castillejo zresztą to samo. Coraz częściej do wiatru dorzuca coś do gry

Odnośnik do komentarza

Samu z przodu robi robotę, szanuję, ale z tyłu pomaga znacznie mniej od Suso i efekt jest taki, że na prawej stronie mamy Samu (prawy napastnik), schodzący Krunić (taki Zieliński dla ubogich) i Conti (słaby w defensywie, to raczej prawy wahadłowy). Czyli robi się korytarz :(

Jak dotąd Piątek dramatyczny.

Odnośnik do komentarza

Gdyby nie Piątek to Rebić tej piłki by nie dostał sooo :roll:

 

Idealne podsumowanie efektu meteorytu, jak żarło to piłka szukała i odbijała się od dupy, uszu, magicznie od włosów na klacie - jak wróciła dyspozycja z Lechii Dzierżoniów czy Zagłębia Lubin to nawet nie ma co komentować :/ 

Odnośnik do komentarza

Ale Pioli może mieć pretensje tylko do siebie, że trzymał Piątka na boisku. Jak w pierwszej połowie żarło, to stać ich było tylko na jedną bramkę, a Rebić wręcz na siłę szukał Polaka. Jak w drugiej połowie Torino odżyło to nagle był zonk, bo z Kruniciem na środku to nie bardzo są argumenty.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...