Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski na nowy rok


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Feanor napisał:

Jak sobie przypomnę tych wszystkich mancunianów śmiejących się z pieniędzy za van Dijka i później łykających transfer Maguirea (nie tu, na FB), to mnie teraz pusty śmiech ogarnia. Przecież Maguire jest dwie klasy gorszy, o ile jeszcze nie niżej. Przynajmniej w tym meczu. (nie oglądam zbyt często ManU, nie wiem czy dziś to wypadek przy pracy). 

Z Haalandem przeciez to samo, bo wydali fure kasy na swojego Martiala :keke:

Odnośnik do komentarza
Teraz, Feanor napisał:

Jak sobie przypomnę tych wszystkich mancunianów śmiejących się z pieniędzy za van Dijka i później łykających transfer Maguirea (nie tu, na FB), to mnie teraz pusty śmiech ogarnia. Przecież Maguire jest dwie klasy gorszy, o ile jeszcze nie niżej. Przynajmniej w tym meczu. (nie oglądam zbyt często ManU, nie wiem czy dziś to wypadek przy pracy). 

 

Maguire ma niesamowite poważanie u sędziów, przecież ten koleś nie potrafi przykryć zawodnika bez faulu - ciągnięcie za koszulkę, ściąganie do ziemii. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Feanor napisał:

Jak sobie przypomnę tych wszystkich mancunianów śmiejących się z pieniędzy za van Dijka i później łykających transfer Maguirea (nie tu, na FB), to mnie teraz pusty śmiech ogarnia. Przecież Maguire jest dwie klasy gorszy, o ile jeszcze nie niżej. Przynajmniej w tym meczu. (nie oglądam zbyt często ManU, nie wiem czy dziś to wypadek przy pracy). 

 

Ogólnie jest dobrze, gorzej niż Virgil, a i też ogólnie trafili do drużyn na różnych poziomach i etapach rozwoju.

3 minuty temu, kuab napisał:

Z Haalandem przeciez to samo, bo wydali fure kasy na swojego Martiala :keke:

 

Eeee? Jaki sens ma to porównanie?

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

Pls, tam łokieć był i wybił mu piłkę. W sumie powtórka wyjaśniła.

No właśnie widziałem powtórkę zza bramki. IMO na tej powtórce nic nie wskazuje, aby bramkarz dostał łokciem. 

Z chęcią bym zobaczył jeszcze inne ujęcie.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lad napisał:

E, ale to chyba w starym formacie.

 

Bo tak to Everton, United i City wygrywały 5 kolejek przed końcem ligi.


Jeśli chodzi o datę, to Preston chyba jest nie do pobicia. I to w pierwszym sezonie :) jeśli chodzi o kolejki do końca... to też nie do końca miarodajne, trzeba by te kolejki do końca skonfrontować z ogólną ilością kolejek. Dajmy na to Preston wygrało na 4 kolejki przed końcem... ale tam było ogólnie tylko 22 kolejki (czyli 82% sezonu za nimi). City w takim układzie wygrało gdy miało 89% sezonu za sobą. United chyba też. Everton? Nie pamiętam, ile było wtedy drużyn w lidze, chyba nawet więcej? 
 

w każdym razie: Preston jest nie do pobicia. Powtarzam, jakbyście już zapomnieli :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Feanor napisał:


Jeśli chodzi o datę, to Preston chyba jest nie do pobicia. I to w pierwszym sezonie :) jeśli chodzi o kolejki do końca... to też nie do końca miarodajne, trzeba by te kolejki do końca skonfrontować z ogólną ilością kolejek. Dajmy na to Preston wygrało na 4 kolejki przed końcem... ale tam było ogólnie tylko 22 kolejki (czyli 82% sezonu za nimi). City w takim układzie wygrało gdy miało 89% sezonu za sobą. United chyba też. Everton? Nie pamiętam, ile było wtedy drużyn w lidze, chyba nawet więcej? 
 

w każdym razie: Preston jest nie do pobicia. Powtarzam, jakbyście już zapomnieli :)

Piszę z pamięci, bo nie chce mi się sprawdzać, ale Everton na pewno sezon 84/85, City niedawno, a United przed I WŚ - 1909?

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...