Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski na nowy rok


Rekomendowane odpowiedzi

Bramki bramkami, ale obraz gry po jego wejściu uległ diametralnie. Perfekcyjnie wychodzi do prostopadłych piłek. Idealny timing. Fizyczny potwór. Cały czas daje opcje do gry, tworzy linie podania. Jeśli to dalej tak będzie wyglądało, to pierwszy taki napastnik od Lewandowskiego w Dortmundzie. 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, matjez napisał:

Bramki bramkami, ale obraz gry po jego wejściu uległ diametralnie. Perfekcyjnie wychodzi do prostopadłych piłek. Idealny timing. Fizyczny potwór. Cały czas daje opcje do gry, tworzy linie podania. Jeśli to dalej tak będzie wyglądało, to pierwszy taki napastnik od Lewandowskiego w Dortmundzie. 

 Still za drogi dla United ;)

  • Smutny 1
  • Haha 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Pytanie co mu w głowie siedzi, bo mam wrażenie, że jeszcze duży dzieciak z niego. Czy jest mentalnie gotowy na piłkarski sukces, skoro już do Lewego porównujemy, czy będą problemy. Balotelli to się z niego nie zrobi, ale dużo sodówki będzie się do głowy lało i pytanie czy udźwignie.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Error napisał:

Pytanie co mu w głowie siedzi, bo mam wrażenie, że jeszcze duży dzieciak z niego. Czy jest mentalnie gotowy na piłkarski sukces, skoro już do Lewego porównujemy, czy będą problemy. Balotelli to się z niego nie zrobi, ale dużo sodówki będzie się do głowy lało i pytanie czy udźwignie.

 

A dlaczego tak sądzisz? Czytałem wiele artykułów na jego temat. W każdym piszą, że jego najmocniejszą stroną może być to, że jest całkowicie nastawiony na sukces, w 100% skupiony na piłce i inteligentny. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Gacek napisał:

Miał, 8 wynik w lidze w ilości stworzonych sytuacji - a przed nim tylko jeden miał mniej minut od niego xD

Wiem, fakty bolą, ale ten ból ich nie zmieni ;)

 

Manipulujesz, ale to nic nowego. Już raz zadałem to pytanie. Wymień spektakularne pudła Piątka pomijając te z Torino. 

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...