Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski na nowy rok


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.01.2020 o 16:03, Gacek napisał:

Chyba ani razu się to nie wydarzyło, bo byłby to bardzo głupi pomysł.

EDIT: to znaczy mam oczywiście takie ustawienie jak dziś, z dwójką w ataku. Z Leao na skrzydle, a Piątkiem na środku to się zdarzało.

 

46' Leao strzela na 0:1 dla Milanu. Czyli z gry ma 2x tyle co Piątek przy chyba 2x mniejszej ilości minut.

przecież ten gol to większa zasluga obrońcy niż Leao

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Hajd napisał:

@lad i inni fani PL - kojarzycie w tym sezonie gorszy wystep indywidualny niz ten Drinkwatera? Gosc mial udzial chyba przy kazdej straconej bramce

Na pewno legendarny Massimo Taibi mógłby mu przybić piątkę :D 

 

Poza tym pamiętam, że Walters w Stoke strzelił kiedyś dwa samobóje i nie trafił karnego, ale jak miałbym porównać występ Drinkwatera do kogoś to ze 2 sezony temu podobnie grał Yedlin. Nawet chyba cała analiza w MOTD dotyczyła jego popisów.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, pescar napisał:

Tytuł imienia Valverde. Pięknie poświęcił się dla drużyny i dał jeszcze szansę drużynie po błędzie Carvajala.

Trzeba być mocno zaślepionym w kibicowaniu jakiejś drużynie, żeby usprawiedliwiać takie kurewskie zagranie.

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, pescar napisał:

Faul taktyczny. Przecież nie połamał Moraty. Musiał sprawić błąd kolegi. Czym się różni faul taktyczny przed polem karnym a w środku pola?

 

Faul taktyczny to pociągnięcie za koszulkę, przerwanie akcji w normalny sposób a nie kurwa wślizg od tyłu w achillesy, który w każdym miejscu boiska zakończyłby się czerwoną kartką. Ja rozumiem zamysł, to normalne i pewnie 90% zawodników w takiej sytuacji by faulowało, chodzi mi raczej o sposób, bo ten był zbójnicki.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, beeres napisał:


Jeżeli zwycięstwo jest ważniejsze niż zdrowie drugiego zawodnika to... sport chyba nie jest dla niego.

Nikt nie jest dumny z faulu. Sam zawodnik przeprosił Morate bo wie że było to brutalne. 

Został wybrany graczem meczu mimo tego wejścia, wielu po meczu przyznaje że zachowałoby się tak samo bo to jedyne co mógł zrobić. 

No rozumie romantyczne podejście do futbolu i powinien go nie faulować ale ja nie potępiam zawodnika. 

Gdyby była odwrotna sytuacja to pewnie bym był wściekły że uciekła taka szansa przez ten faul ale zrozumiałe jest że rywal zrobił ostatnia rzecz jaką mógł zrobić żeby ratować drużynę. 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...