Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski na nowy rok


Rekomendowane odpowiedzi

No trudno, ale jak pisałem - bez sensu by było siedzenie kolejne trzy dni u Arabów, kolejna spinka na Real, sam mecz to starta sił. No i kolejny kamyk do ogródka boskiego Valverdjusza, może w końcu ktoś się w tym klubie obudzi.

Jesli cena za wywalenie tego dzbana jest Superpuchar i to w tak groteskowej formule, to jestem gotów ja zapłacić.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, pescar napisał:

Dwie wielkie mistrzowskie ekipy dostały po tyłku i teraz płaczą, że formułą nie taka, że po co taki puchar ? LM też bojkotujecie bo nie grają w niej tylko mistrzowie krajów ?

 

Do domu!

 

Nie, bojkotowaliśmy ten pomysł już na samym starcie (zapewne kibice Realu ucieszyliby się, gdyby do superpucharu dokoptowano im Barcelone od czapki co?) . Ważne że wielka NIEmistrzowska ekipa doszła do finału he? :P A LM no Var jest to zeszły sezon poszedł w cuglach co? ;) Jest szansa wsadzić coś do gablotki od 2 sezonów, to widzę problemik ze zbiciem erekcji :D 

Odnośnik do komentarza

Możecie sobie bojkotować jak klub chciał takiej formuły. Jedynie Valencia była przeciwna. W ostatnim sezonie nie było Zizu. Był okres roztrenowania i trochę wyluzowania się.

Niestety na Superpuchar nawet nie dygnie :( Starość :profesor:

 

I gdzie to upychać jeszcze 

 

Spoiler

comment_nAmVIXmHDrmUX1rUA9KjeMutNuwfIMoO

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, pescar napisał:

Możecie sobie bojkotować jak klub chciał takiej formuły. Jedynie Valencia była przeciwna. W ostatnim sezonie nie było Zizu. Był okres roztrenowania i trochę wyluzowania się.

Niestety na Superpuchar nawet nie dygnie :( Starość :profesor:

 

I gdzie to upychać jeszcze 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

comment_nAmVIXmHDrmUX1rUA9KjeMutNuwfIMoO

 

 

Wywal z tego "kupne" będzie luźniej :P 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...