Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski na nowy rok


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, wwosik napisał:

Czemu to Napoli gra tak marnie? Przecież parę poprzednich sezonów było całkiem niezłe. Zestarzeli sie?

Oglądam któryś tam ich mecz i w sumie każdy wygląda podobnie. Coś niby klepią, ale efektywności z tego żadnej. Później przychodzi jakiś indywidualny błąd i brama w plecy.

 

Arkadiuszu :gool:

Odnośnik do komentarza

Lukaku przy pierwszej bramie prawie jak kiedyś Adriano z Udinese :) przy golu na 2-0 bym bronil Mereta, to była taka piguła, że szok. Pierwsza połowa w wykonaniu Napoli to cały Gattuso. Zero taktyczne (pierwsze pół godziny) i maksimum ambicji i walki (ostatnie 15 minut). Dobrze, że jest przerwa ;)

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Łonio napisał:

Oglądam któryś tam ich mecz i w sumie każdy wygląda podobnie. Coś niby klepią, ale efektywności z tego żadnej. Później przychodzi jakiś indywidualny błąd i brama w plecy.

 

Arkadiuszu :gool:

No klepią i klepią. Jak ja nie cierpię guadiolanismu.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

To trzeci mecz Interu w tym sezonie który oglądam, i trzeci z konkretnym rywalem (wcześniej Barca, Borussia). Trzeci, w którym Inter w pierwszej części gra bardzo dobrze, a w drugiej zmiana o 180 stopni. Tutaj jeszcze to się nie wydarzyło przed przerwą, tylko w drugiej części pierwszej połowy. Gdyby Conte temu zaradził to mogą robić mega wyniki włącznie z Europą. 

10 minut temu, peżet napisał:

Lukaku przy pierwszej bramie prawie jak kiedyś Adriano z Udinese :) przy golu na 2-0 bym bronil Mereta, to była taka piguła, że szok. Pierwsza połowa w wykonaniu Napoli to cały Gattuso. Zero taktyczne (pierwsze pół godziny) i maksimum ambicji i walki (ostatnie 15 minut). Dobrze, że jest przerwa ;)

 

Kiedy oglądałem Milan Gattuso to odnosiłem dokładnie to samo wrażenie - zero planu.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...