Skocz do zawartości

Zimowy livescore piłkarski na nowy rok


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Łonio napisał:

IMO było lepiej, weszło 2 świeżych zawodników do ataku. Trochę przyśpieszyli i rozciągnęli grę. 

Ale czy Zlatan zrobił coś szczególnego, żeby się nad nim rozpływać? Po mojemu nie. Wszedł zawodnik z lepszą kontrolą nad piłką niż Piątek i z większym doświadczeniem. A i tak nie był w stanie zmienić wyniku. 

To nie na tej pozycji jest największy problem.

 

Który nie trenował od 2 miesięcy ;) No największym problemem jest, że Milan posiada więcej słabych ogniw niż silnych punktów. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, schizzm napisał:

Czy w związku ze zmianą tej narracji mogę przyjąć, że sędziowanie wobec Milanu już się odmieniło na dobre i wszystko jest ok?

Nie, możesz przyjąć, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem i/lub masz duże problemy z pamięcią, że wysuwasz takie wnioski.

 

7 minut temu, Łonio napisał:

To nie na tej pozycji jest największy problem.

Oczywiście, że nie. Sęk w tym, że nawet gdy się coś wydarzyło i atak na jesieni dostawał piłki - again, Piątek ma 8 miejsce w lidze w xG, nie ma wymówki dla jego wylewów -  to je psuł. Oczywiście należy wymienić wiele - na czele z trenerem - ale najłatwiej te wyniki poprawić samym posadzeniem Piątka i odzyskaniem skuteczności, bo gra nie jest tak zła jak wyniki.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Podobno Suso miał dzisiaj kozackie wrzutki (podobnie jak Calhanoglu), tylko Piątek jak zwykle wszystko psuł, ale jak wszedł Zlatan to lepiej wykorzystywał te zajebiste zagrania.

Ciekawe tylko, dlaczego wynik to 0:0?

Pytam, bo nie oglądałem meczu.

Odnośnik do komentarza

Widać było po zejściu Piątka i wejściu Zlatana jak nieuzasadnione jest jechanie po Piątku :lol:

Właśnie o takiej murzyńskości pisałem - gdyby Piątek nazywał się Piotinho to nikogo by tu nie zainteresowało jechanie po tak słabym piłkarzu. Ale że to Polak, to zaraz się zaczyna "uga buga brońmy ziomala".

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Gacek napisał:

Widać było po zejściu Piątka i wejściu Zlatana jak nieuzasadnione jest jechanie po Piątku :lol:

Właśnie o takiej murzyńskości pisałem - gdyby Piątek nazywał się Piotinho to nikogo by tu nie zainteresowało jechanie po tak słabym piłkarzu. Ale że to Polak, to zaraz się zaczyna "uga buga brońmy ziomala".

Zagrał w poprzednim sezonie powyzej swojego poziomu, w obecnym brakuje mu trochę szczęścia z poprzedniego.Nie zmienia to faktu, że jak ktoś wcześniej pisał i Lewy by cudów w obecnym Milanie nie zrobił.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gacek napisał:

Ja wiem, że Suso popsuł wszystkie piłki, które dostał, więc zaraz ktoś zagra argumentem "ale nie dostawał dobrych piłek!!1" - u Piątka Wam to nie przeszkadza, to i tu nie powinno - ale jeśli ktoś gra takie gówno jak Suso czy Piątek to nie pytamy się o to, czy jest wartościowy zmiennik, tylko czy jest jakikolwiek zmiennik albo sprawny junior na jego pozycję.

 

Odwrotnie. To tobie nie przeszkadza, że Suso kasztani gorzej niż niewidomy reprezentant wybrzeża klocków lego mający 120 centymetrów wzrostu i próbujący zapakować piłkę do kosza bez trampoliny, ale będziesz go zajadle bronił, chociaż jego produktywność nie odbiega od produktywności Piątka. :) 

 

Zanim zaczniesz pisać odpowiedź, to sobie od razu odpuść, albo tylko odpowiedz w myślach, bo mnie Milan i Piątek ani grzeje, ani ziębi. Mam dla nich sporo sympatii za lata, kiedy grał tam van Basten i Gullit, za czasy kiedy w obronie grała para Baresi i Maldini, pamiętam Lentiniego, Bobana i paru innych zawodników, ale potem coraz mniej się tym interesowałem, więc toczenie piany na ten temat mi nie grozi :) 

  • Lubię! 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...