Skocz do zawartości

Zimowy livescore sportowy na nowy rok


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Man_iac napisał:

No i Kownacki przeważał, zadał dwa razy więcej ciosów, a potem chwila nieuwagi i po walce w IV rundzie. :/ Szkoda, ale dobra walka i bardzo intensywna. 

Fatalna obrona. Helenius go obnażył całkowicie, nie wiem jak można było nie klinczować ani razu (!), typowa panika po oszałamiającym gongu, niestety.

 

Mit padł.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, lad napisał:

Fatalna obrona. Helenius go obnażył całkowicie, nie wiem jak można było nie klinczować ani razu (!), typowa panika po oszałamiającym gongu, niestety.

 

Mit padł.

Kownacki ogólnie nie jest pięściarzem, który myśli o obronie. On po prostu bazuje na tym, że zadaje więcej ciosów, a nie przejmuje się tym ile przyjmuje i to się w końcu zemściło. No ale co do klinczowania to myślę, że po prostu był wtedy na tyle zamroczony, że nie kontaktował. To było widać po tych próbach wyprowadzania takich bezwładnych ciosów, co wyglądało bardziej jak parodiowanie pływania kraulem, niż próba uderzenia. No i też nie ma doświadczenia w takiej sytuacji. Jeszcze mu się nikt nigdy nie postawił na tyle, żeby miał okazję sprawdzić jak się walczy w zamroczeniu. 

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...