Skocz do zawartości

Zimowy livescore sportowy na nowy rok


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Thiem przegrywa pierwszego seta z Djokovicem 4:6 po podwójnym błędzie serwisowym.

A teraz Serb musi gonić wynik, bo ma 2:4

Djoko doszedł na 4:4, po czym przegrał swoje podanie.

6:4 Thiem

Słabo wygląda 3ci set w wykonaniu Serba. Został już 2 razy przełamany i jest 0:3

6:2 Thiem i 2:1

Szkoda, jakby faktycznie Djokovic nie dał rady fizycznie.

 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, me_who napisał:

Wszystko fajnie ale Joe Buck to chyba najgorszosc jeśli chodzi o flagowych komentatorów wszystkich stacji pokazujących NFL :/ 

O to, to. Nie mogę słuchać jego głosu :/ i ogolnie tego co gada, najgorszy wybór.

 

Fajny mecz, Chiefs królowie comebackow* w tym postseason, a projekt pod tytułem oddajmy kierownicę Reidowi i go wspomóżmy korektami w końcu dał efekt. Fajny sezon (Packers, Patriots, Bills!) z super zakończeniem :)

 

*Może to był plan Reida na ten mecz. "Dobra, dobilismy w końcu do dwucyfrowej straty, odpalamy postseasonowy protokół" ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wyłączyli mi prąd tuż po walce i też się zastanawiałem dlaczego akurat w takim momencie sędzia przerwał. Jak się później okazało podobno to narożnik poddał Wildera. W sumie mnie to nie dziwi. Ta krew z ucha wyglądała fatalnie. Pierwszy raz widziałem coś takiego w ringu. I tak wielkie brawa dla Amerykanina, że próbował walczyć po czymś takim. Porażka jednak zdecydowana :/. Liczę na szybki rewanż i odwrócenie karty. Oglądałem kilkanaście walk DW i po raz pierwszy widziałem aby Amerykanin był taki osowialy przed walką. Wczoraj ewidetnie był coś nie tak. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...