Jump to content
Sign in to follow this  
Dudek

Wybory MT XVI kadencji - nominacje

Recommended Posts

Jak co pół roku tradycyjnie zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w wyborach do ModTeamu. Bieżąca kadencja kończy się 31 grudnia. Od kolejnego dnia przez następne pół roku forum opiekować będą się osoby, które wygrają głosowanie.

Zachęcamy do zgłaszania swoich kandydatur :) 

Każdy ma prawo do zgłoszenia dowolnej liczby kandydatów, prosimy jednak o przynajmniej kilka słów uzasadnienia. Nicki zgłoszonych prosimy pogrubiać lub w inny sposób wyszczególniać.

Nominacje zgłaszamy przez dwa tygodnie. Temat zostanie zamknięty 15 grudnia o godzinie 23:59. Następnie zostanie założony stosowny temat ze zgłoszonymi kandydatami, w którym wybierzemy piątkę moderatorów.

Nominuję tradycyjnie, odkąd kiedyś tam się sam zgłaszał i to mądrze uzasadniał, FYMa, fajnie by było gdyby się wykaraskał, oddał ,co ma oddać i wrócił na forum 😊

Poza tym nominuję wszystkich obecnych członków ModTeamu, ktokolwiek tam jest. 

• I love it 1
  • Nie lubię! 1

Jakby co to mnie wystarczy już tej władzy, także nie zgłaszam swojej kandydatury.

A nominuję obecny skład oraz @wojt3k, @jmk i @Gacek.

Tradycyjnie nominuję cały obecny MT, gdyż robią dobrą robotę. 

Poza obecnie sprawującymi pieczę nad forum chciałem nominować opcję śląską w osobach: @Meler @ajerkoniak a także @Brudinho @schizzm @klinsmann @szramek @jmk @krzysfiol

W sumie mógłbym tutaj wypisać połowę osób z Maryni.

• Like 1

To jeszcze dopisuję mojego przyjaciela, uż. @szramek.

• I love it 1

Prosze mnie wykluczyć i tak bym nie przeszedł testów psychologicznych ;) 

Ja oczywiście nominuję nasz obecny skład. Uważam jednak, że warto wziąć pod uwagę również kandydatury uż. @Meler i @Hajd.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...