Skocz do zawartości

Black Friday


Pulek

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, klinsmann napisał:

jaką cene widziales najniżej czym to się różni od s6?

Okolo 1650zl bylo niedlugo po premierze w tym miesiacu.

 

Od S6 rozni sie przede wszystkim wiekszym pojemnikiem na wode do mopowania, dluzszy czas pracy baterii, regulacja ilosci wody do mopowania z aplikacji igrafika mopowania kazdego pokoju.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, klinsmann napisał:

Cena spoko, zastanawiam się czy warto jak mam https://www.komputronik.pl/product/489073/hyperx-cloud-ii-czerwone.html ale patrzę po parametrach, że chyba niekoniecznie

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, kolek23 napisał:

 

Ja tylko zwrócę uwagę, że inne zdjęcie jest w opisie niż przy tytule. W nagłówku jest MiBox 4K, którego posiadam, takiego o obłym kształcie. W opisie jest chyba zdjęcie MiBox S :-k W specyfikacji chyba nie ma różnic, ale jest inny kształt MiBoxa i delikatnie inny pilot

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Najtaniej było 890 zł :

 

Amazon DE: Konsola PlayStation 4 Slim (500GB, czarna) Fortnite Neo Versa Bundle + dodatkowy kontroler – EUR 206,71 (890,34 zł)

 

Ogólnie najtańsza 786 złotych, ale jeden pad. Wychodzi 160 zł mniej, a pad obecnie najtaniej 180 zł, więc najlepsza opcja:

 

900 zł za taką jak wkleiłeś ?

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Pulek napisał:

W temacie PS4.

 

Na tę chwilę najlepsza opcja, jaką znalazłem, to PS4 + 2 pady za 949 złotych.

 

https://www.euro.com.pl/konsole-playstation-4/sony-playstation-4-slim-500gb-2-pady-niebieski.bhtml

 

Ktoś natrafił się na coś lepszego? 

 

 

Dobra Pyłek, taka:

 

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/konsola-sony-playstation-4-slim-500gb-f-chassis-zestaw-fortnite-neo-versa-dualshock-4-v2-czarny-playstation-plus-14-dni?utm_medium=affiliate&utm_content=lowcygier.pl+PL&utm_campaign=tradedoubler&utm_term=Premium_2,5&utm_source=tradedoubler

 

 

plus możesz odjąć 40 zł za zarejestrowanie się do klubu mediamarkt.

 

https://mediamarkt.pl/klub

 

 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gabe napisał:

 

Ja tylko zwrócę uwagę, że inne zdjęcie jest w opisie niż przy tytule. W nagłówku jest MiBox 4K, którego posiadam, takiego o obłym kształcie. W opisie jest chyba zdjęcie MiBox S :-k W specyfikacji chyba nie ma różnic, ale jest inny kształt MiBoxa i delikatnie inny pilot

Gdzieś tam piszą, że ten 4K to jakieś gunwo i lepsza jest zwykła "trójka", więc chyba sobie odpuszczę.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, lad napisał:

Gdzieś tam piszą, że ten 4K to jakieś gunwo i lepsza jest zwykła "trójka", więc chyba sobie odpuszczę.

 

Od roku (kupiłem za 248 + dostawa :D ) korzystam właściwie bez żadnych problemów. Nie ma żadnego wieszania i restartowania co trzy dni, ani razu nie resetowałem do ustawień fabrycznych, przeżyłem dwa update'y systemu bez żadnego bólu. Jedyne co musiałem zrobić, to włączenie jakiejś opcji z menu developer, bo się dźwięk rozjeżdżał z obrazem (wyszukałem w google) - to oczywiście wada, choć nie mam pewności, czy nie zostało to poprawione w którymś update systemu. Korzystamy dosłownie codziennie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, Gabe said:

Od roku (kupiłem za 248 + dostawa :D ) korzystam właściwie bez żadnych problemów. Nie ma żadnego wieszania i restartowania co trzy dni, ani razu nie resetowałem do ustawień fabrycznych, przeżyłem dwa update'y systemu bez żadnego bólu. Jedyne co musiałem zrobić, to włączenie jakiejś opcji z menu developer, bo się dźwięk rozjeżdżał z obrazem (wyszukałem w google) - to oczywiście wada, choć nie mam pewności, czy nie zostało to poprawione w którymś update systemu. Korzystamy dosłownie codziennie.

 

Nie mam żadnego problemu z dźwiękiem w moim 4K :) Też korzystam codziennie. W moim wypadku miałem problemy z okropnym stutteringiem na chromecascie (jeden raz!) tuż po zakupie. Do tego Netflix nie daje się okpić apce Nord VPN, ale to już problem samej apki ;)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • verlee zmienił tytuł na Black Friday
  • Pulek zablokował i odpiął ten temat
  • Pulek odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...