Jump to content

RPG

Feanor

W co zagramy?  

15 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

przydało by się chwilę wcześniej podłączyć i sprawdzić komunikację, bo ostatnio były z tym problemy. Np. nie słyszałem Melera, ale resztę  już tak. Jakieś pomysły? Nie wiem, czy wszyscy nie musimy ustawić takich samych urządzeń z listy dostępnych w tych opcjach, bo ja na przykład miałem te same słuchawki kilka razy (tylko tekst się różnił, typu: default: słuchawki, coś tam: słuchawki, czy coś takiego)

Ja również go nie słyszałem, plus dopiero po wywaleniu się przeglądarki usłyszalem schizzma. W razie jakby nie działało zawsze mamy discorda, a tam można wykonywać rzuty koścmi i widzieć opowiadającego i mapę :D

Godzinę temu, Misiek napisał:

przydało by się chwilę wcześniej podłączyć i sprawdzić komunikację, bo ostatnio były z tym problemy. Np. nie słyszałem Melera, ale resztę  już tak. Jakieś pomysły? Nie wiem, czy wszyscy nie musimy ustawić takich samych urządzeń z listy dostępnych w tych opcjach, bo ja na przykład miałem te same słuchawki kilka razy (tylko tekst się różnił, typu: default: słuchawki, coś tam: słuchawki, czy coś takiego)

Przedwczoraj też miałem problem z jednym graczem. Naprawione to zostało... przyciskiem "odśwież" :)

odswie.png.df09637a7fe19f705a1c0e8d7f2b2cbb.png

2 godziny temu, Feanor napisał:

Przedwczoraj też miałem problem z jednym graczem. Naprawione to zostało... przyciskiem "odśwież" :)

odswie.png.df09637a7fe19f705a1c0e8d7f2b2cbb.png

Używałem. Ani razu nie zmienił stanu na lepsze, a raz wyłączył Ciebie ;]

• Haha 1

W notatkach mam, że nawiedzony kapłan w wyciu rogiem schizzma dopatruje się znaku boga... mógłbym być nieuprzejmym dla dwóch osób :D obyś więc schizzm mógł dołączyć na następną rozgrywkę :kekeke:

• Haha 3

Znalazłem notatki odnośnie pół-orka Brachu, znanego plotkarza oraz mistrza piwowarskiego w warzeniu skwaśniałego piwa, lubiącego otaczać się przyjaciółmi oraz pogranicznika. Kopania może liczyć na niewielką ilość złota w sakwie - 10 szt., potrzask oraz trofeum.

Teraz pytanie do naszego Wielkiego Mistrza Gry, mającego niezliczone pokłady cierpliwości @Feanor , jak obliczyć percepcję mego pół-orka ?

10 godzin temu, Brachu napisał:

Znalazłem notatki odnośnie pół-orka Brachu, znanego plotkarza oraz mistrza piwowarskiego w warzeniu skwaśniałego piwa, lubiącego otaczać się przyjaciółmi oraz pogranicznika. Kopania może liczyć na niewielką ilość złota w sakwie - 10 szt., potrzask oraz trofeum.

Teraz pytanie do naszego Wielkiego Mistrza Gry, mającego niezliczone pokłady cierpliwości @Feanor , jak obliczyć percepcję mego pół-orka ?

Jesli chodzi Ci o Pasywną Mądrość (Percepcję), to wyliczasz ją z wzoru:

10 + 2 (tylko, jeśli masz biegłość w umiejętności Percepcja) + modyfikator z Mądrości. 

• Hurra! 1