Skocz do zawartości

RPG


Feanor

W co zagramy?  

19 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Napiszę tak, że poniedziałek - środa odpada. Syn musi lekcje odrabiać. Niestety, włączenie komputera powoduje totalną olewkę nauki a co za tym idzie zostaje wprowadzona nerwowa atmosfera, co i tak będzie skutkowała brakiem możliwości udziału w rozgrywce. Na dodatek syn ma w piątek kartkówkę z Historii (pozdrawiam MG) i też nie wiem, jak będzie pracował.a Niestety zamknięcie szkół zrobiło swoje a i przeskok do 4 klasy jest duży, przynajmniej dla mojego dziecka. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Ze względu na natłok pracy, rpg u mnie obecnie leży (nie tylko forumowe), ale nie przeszkadza mi to zupełnie w kolekcjonowaniu nowych podręczników :D pochwalę się trofeami z kilku ostatnich miesięcy (część to prezenty dla mnie):

  • Klątwa Strahda, polska kampania do d&d5, stary dobry Ravenloft w nowych szatach :) super, że w formie sandboksa :)
  • Ostrza w mroku, system w stylu Thiefa trochę, kierujemy grupą rzezimieszków w steampunkowym mieście nad którym nigdy nie wschodzi słońce; bardzo obiecujący, ale też chyba trochę trzeba wchłonąć mechanikę, bo nie jest typowa dla rpg
  • Legend of the Five Rings, piąta edycja, tu też chyba wysoki próg wejścia mechanicznie, ale to wszystko wygląda fascynująco, dla niekumatych: to Japonia w wersji fantasy, tutaj zwąca się Rokuganem
  • Emerald Empire, podręcznik źródłowy dla powyższej gry
  • Wampir: Maskarada, chyba V, w każdym razie aktualna edycja, nie mogę doczekać się gry
  • Tajemnice Pętli, nic o tym nie wiem prawie, dostałem w prezencie, gra się Dzieciakami w nieco alternatywnych latach osiemdziesiątych (tzn niby naszych, ale używa się tam też mechów i kilku innych dziwnych urządzeń)
  • podręcznik i kilka dodatków do...... drugiej edycji WHFRP :D

Prawie kupiłem też nową edycję 7th Sea, ale tutaj się powstrzymałem (nie na długo pewnie :) )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...