Skocz do zawartości

RPG


Feanor

W co zagramy?  

19 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszły czwartek niestety ja odpadam, bo Widzew gra o 20:30. Chyba, że zaczniemy na tyle wcześnie, że skończymy przed 20:30, to spoko :)

Środa może być, ale 21:30 mamy draft w FPL, więc też do 21:30 trzeba by się wyrobić.

Piątek w ogóle odpada, więc jeszcze zostają pn i wt. Tu nie mam osobiście obostrzeń :)

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Feanor napisał:

Jest mi bardzo głupio, ale muszę prosić o przełożenie na przyszły tydzień, np na czwartek. Powód? Po dwóch dniach szkoły prawie straciłem głos, gardło

strasznie boli, a będzie mi ono potrzebne :(

Mistrzu zdrowiej. Praca głosem, to ciężka praca. Syn jutro idzie na 7:30, obawiam się, że będzie bunt z pójściem spać i porannym wstawaniem.

 Niestety teraz będzie mi bardziej pasowała środa. Jak jest komp włączony, syn protestuje i nie chce iść spać. W czwartek ma na 10.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Feanor napisał:

Jest mi bardzo głupio, ale muszę prosić o przełożenie na przyszły tydzień, np na czwartek. Powód? Po dwóch dniach szkoły prawie straciłem głos, gardło

strasznie boli, a będzie mi ono potrzebne :(

Dzięki Ci... ja przez @jmkzupełnie zapomniałem. A dlaczego przez niego? BO gdyby nie on, to bym nie wiedział, że na game pass jest CK3 w które napierdalawszy do 1 w nocy :roll: 

  • Haha 2
  • Jahu 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...