Skocz do zawartości

RPG


Feanor

W co zagramy?  

19 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie po dwóch sesjach mogę rzucić już jakimiś wrażeniami.

Trochę ciężko się przyzwyczaić mi do nie widzenia innych graczy, przez co czasem nie jestem pewien czy mogę już się odezwać albo kombinować. Zwykle nie jestem pewien czy DM jeszcze coś opowie czy już skończył :D Ale już człowiek czuje się luźniej i łatwiej dobrze się bawić. No i są plusy rolla, jak karty postaci i wygodniejsze chyba dla DM w obsłudze fog of war.

I jestem bardzo ciekaw co nas czeka dalej oraz... kogo uratowaliśmy cudownymi pięściami Steven... znaczy Aelara :keke: no i dalej bardzo mi pasuje kreacja postaci Melera, przyjemnie się czepia kapłana ^^

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, z0nk napisał:

Ogólnie po dwóch sesjach mogę rzucić już jakimiś wrażeniami.

Trochę ciężko się przyzwyczaić mi do nie widzenia innych graczy, przez co czasem nie jestem pewien czy mogę już się odezwać albo kombinować. Zwykle nie jestem pewien czy DM jeszcze coś opowie czy już skończył :D Ale już człowiek czuje się luźniej i łatwiej dobrze się bawić. No i są plusy rolla, jak karty postaci i wygodniejsze chyba dla DM w obsłudze fog of war.

I jestem bardzo ciekaw co nas czeka dalej oraz... kogo uratowaliśmy cudownymi pięściami Steven... znaczy Aelara :keke: no i dalej bardzo mi pasuje kreacja postaci Melera, przyjemnie się czepia kapłana ^^

I kto teraz leży w kałuży swojej krwi? :kekeke:

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Meler napisał:

Sorki że musiałem się zmyć, ale już mi żona głowę suszyła :) 

Ale ponieważ zawsze mamy dwie godziny, a zaczynaliśmy o 19.30, to my prawie od razu skończyliśmy :) Przegapiłeś rozdawanie łupów i ekspa, drobiazgi jedynie/

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...