Skocz do zawartości

RPG


Feanor

W co zagramy?  

19 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Feanor napisał:

Jesli chodzi Ci o Pasywną Mądrość (Percepcję), to wyliczasz ją z wzoru:

10 + 2 (tylko, jeśli masz biegłość w umiejętności Percepcja) + modyfikator z Mądrości. 

W tym wypadku jeszcze trochę było poznawania mechaniki, ale w skrócie - @Feanoropowiada, wrzuca nas w tarapaty, @Melerprzytacza mądrości swojego mistrza, a ja: :roll: @Brachuz kolei chce iść do lasu rozerwać małe zielone plugastwa i tak dalej :keke:

 

I mogę spróbować włączyć stream z tego, jeśli reszta będzie ok z tym. Mam OBS chyba względnie skonfigurowany, to nagra się od razu wtedy na twitchu i będzie git. Pytanie czy reszta się zgadza ;)

 

Swoją drogą @Feanorczy w edycji 5 ma znaczenie charakter? Były chyba czary i przedmioty zależne od tego, ale coś się już w 4 zmieniało chyba.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, z0nk napisał:

W tym wypadku jeszcze trochę było poznawania mechaniki, ale w skrócie - @Feanoropowiada, wrzuca nas w tarapaty, @Melerprzytacza mądrości swojego mistrza, a ja: :roll: @Brachuz kolei chce iść do lasu rozerwać małe zielone plugastwa i tak dalej :keke:

 

I mogę spróbować włączyć stream z tego, jeśli reszta będzie ok z tym. Mam OBS chyba względnie skonfigurowany, to nagra się od razu wtedy na twitchu i będzie git. Pytanie czy reszta się zgadza ;)

 

Swoją drogą @Feanorczy w edycji 5 ma znaczenie charakter? Były chyba czary i przedmioty zależne od tego, ale coś się już w 4 zmieniało chyba.

Charakter ma obecnie chyba znaczenie marginalne, choć są czary typu „obrona przed dobrem/złem” które się do niego odwołują. W każdym razie ja podczas dotychczasowych 11 sesji w piątej edycji jeszcze się z mechaniką dotyczącą charakteru nie spotkałem (bardzo możliwe, że niektóre artefakty są na niego czułe). 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...