Skocz do zawartości

RPG


Feanor

W co zagramy?  

19 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.03.2020 o 19:49, kolek23 napisał:

Illithor, Ranger, Wood Elf! :D

kolek23.thumb.jpg.b4ff196a69bf8d7b1d854f4e189f90f9.jpg

 

W umiejętnościach to, co podkreśliłem, to opcje do wyboru. Możesz wybrać trzy umiejętności (percepcję już masz z bazy), zarysowujesz wtedy kółeczka. Działa to tak, że podczas rzutów na te umiejętności prócz modyfikatora z cechy (dajmy na to w ŚLEDZTWIE z Inteligencji) dodajesz jeszcze premię biegłości, która dla wszystkich postaci z poziomów 1-4 wynosi +2. Przy używaniu broni z biegłością tę dwójkę dodajemy do rzutu na trafienie. Pancerz noszony bez biegłości sprawia, że masz trudności z trafianiem i nie możesz rzucać czarów.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.03.2020 o 20:24, schizzm napisał:

Shazem, Fighter (wojownik), Dwarf (krasnolud) :P

 

Ale gorszych rzutów kośćmi nie mogłem mieć :D 

Shazem.thumb.jpg.d8251171f5bb9ade014fc930841048b6.jpg

W umiejętnościach to, co podkreśliłem, to opcje do wyboru. Możesz wybrać DWIE umiejętności, zarysowujesz wtedy kółeczka. Działa to tak, że podczas rzutów na te umiejętności prócz modyfikatora z cechy (dajmy na to w ŚLEDZTWIE z Inteligencji) dodajesz jeszcze premię biegłości, która dla wszystkich postaci z poziomów 1-4 wynosi +2. Przy używaniu broni z biegłością tę dwójkę dodajemy do rzutu na trafienie. Pancerz noszony bez biegłości sprawia, że masz trudności z trafianiem i nie możesz rzucać czarów.

 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...