Skocz do zawartości

[FM 2020] Błędy w tumaczeniu


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, ale to bardzo dziwne, bo tłumaczenie wygląda ok.

 

STR-1: Podczas, gdy w tle trwają rozmowy dotyczące przejęcia klubu, [%media_source#1]{donosi}, że wbrew spekulacjom [%team#1]{oczekuje} oferty naprawdę godnej rozważenia, zanim działacze zgodzą się na podjęcie rozmów.

Czy używasz jakiegoś pliku z mediami z netu? Uaktualnienia lig?

Ewentualnie jest też możliwe, że BBC London 94.9 zostało dodane w łatce i nie trafiło do mnie na przypisanie mu rodzaju gramatycznego, przez co gra nie wie, którą formę donoszenia wybrać.

Tak czy owak, przy okazji wywaliłem zbędny przecinek, więc +1 się należy.

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.01.2020 o 12:37, Profesor napisał:

Nasze instrukcje do tej linii: "this version of it applies to a COLLECTIVE of people". Ewidentnie klub ma więcej niż jednego właściciela. Wiem, że wygląda to niezgrabnie, i pomyślimy nad tym, ale na teraz zostaje, jak jest.

 

Hmm, dziwne, zwłaszcza że w wersji angielskiej jest liczba poj :-k

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
19 hours ago, Iwabik said:

 

Hmm, dziwne, zwłaszcza że w wersji angielskiej jest liczba poj :-k

 

Pamiętaj, że angielski pod tym względem jest inny i rozróżnia grupę ludzi od grupy ludzi jako kolektywu (The police are vs the police is, etc). W polskim tego zjawiska nie ma.

Co do braków w tłumaczeniu - my przetłumaczyliśmy wszystko, co do nas trafiło, więc to, co zgłaszacie, na 99,(9)% zostało dodane po zamknięciu tłumaczenia, a do nas trafi przed ewentualną potransferową łatką.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...