Skocz do zawartości

Wybory parlamentarne 2019


Feanor

Wybory parlamentarne 2019  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosujesz?

    • Polskie Stronnictwo Ludowe
      1
    • Prawo i Sprawiedliwość
      2
    • Lewica (KW SLD)
      22
    • Konfederacja Wolność i Niepodległość
      6
    • Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni
      20
    • Inny komitet
      0
    • Oddam głos nieważny
      2
    • Zbojkotuję wybory
      4

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 12.10.2019 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie:

82% Koalicja

80% Koalicja

80% SLD

80% Koalicja

 

ale jak już sobie przefiltrowałem na Łódź, to zgodność % mniejsza i pierwsze 4 wyglądają tak:

68% SLD

67% PSL

67% SLD

67% SLD

 

Tyle, że brak na przykład kandydatów z PiS, a tylko jedna kandydatka z Koalicji, więc znowu o kant dupy potłuc taki quiz.

Odnośnik do komentarza

@jmk czuje ze troche pijesz do mnie, ale moje wyszydzanie/smianie sie wynika tylko z tego, ze sam to mam za soba :P z Twoim jednym z najbardziej zbieznych wynikow (Tumanowiczem) walilem wodke w Warszawie w pubie, bo jak mowil @Reaper Wielka Polska, patriotyzm itp. Juz kiedys o tym wspominalem, ale praca w miedzynarodowym towarzystwie, z ludzmi odmiennych religii troszke wyksztalca poglady, co smieszne u mnie we wszystkich latarnikach, quizach wychodzi Lewica :D 

 

Ja po prostu mam nadzieje, ze jeszcze z tego wyrosniesz i kazda szpileczka o Konfederacje (mam nadzieje) da Ci troche do myslenia ;) 

 

 

 

Nie wiem dlaczego uznajesz, że akurat Twoje poglądy na obyczajowość są najlepsze i odpowiednie, a reszta hurr durr. Nie wiem też co ma do tego praca w korpo i z innymi ludźmi. To tylko element poglądów. Każdy wychował się w innym środowisku, w innym żyje i inne ma spojrzenie na życie przez doświadczenie, inną wizję przyszłości. Nie wiem dlaczego z góry uważasz, że wiesz lepiej za wszystkich. Zresztą z perspektywy osób bez problemów finansowych, poglądy będą inne, z perspektywy osoby bez problemów zdrowotnych inne, bez dzieci inne, bez prawka inne.... i tak dalej. Ja mam swoje priorytety poglądowe i to one się nakładają z konfederacją co widać po tych quizach itp, a nie ma tam pytań tylko o "Wielka Polska i patriotyzm" cokolwiek masz na myśli.

 

 

  • Uwielbiam 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Gospodarczo?

 

Skoro większość ugrupowań ma zgoła odmienne pomysły niż konfederacja krajowa gospodarka nie jest dobra to skoro chcą jeszcze bardziej uzależniać ją od socjalnych świadczeń to... jak ma być lepiej?  Skąd wiesz, że np. ich pomysły się nie sprawdzą? Przecież nie wprowadzą wszystkiego w miesiąc od objęcia (;)) rządów. Zaczną pewnie od sztandarowych np. obniżek podatków i zwiększenia kwoty wolnej od podatku i zniesienia np. 500+. Nie wiem czemu wszystkim się wydaje, że to będzie rewolucja i z dnia na dzień rach ciach, bez ubezpieczeń, bez leczenia, bez emerytur itp.

Odnośnik do komentarza

gospodarczo? przeciez wiekszosc to jest populizm, bez podatkow placonych przez przedsiebiorcow (jednoosobowych czy tez wieksze firmy) po prostu tego hajsu nie bedzie. nie jestem wielkim specjalista od ekonomii, ale skoro caly czas mamy dziure buzetowa, to obnizajac podatki (lub je calkiem kasujac) raczej pieniedzy w budzecie nie przybedzie. :P 

 

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, jmk napisał:

Bo zwiększanie płacy minimalnej (drastyczne), 500+ nie rujnują gospodarki?

 

ale ja jestem przeciwny obu tym rzeczom 

5 minut temu, Vami napisał:

Chodzi o to by pieniądze były w kieszeni obywateli, a nie w budżecie. Oczywiście za obniżką podatków MUSZĄ iść ostre cięcia socjalne.

 

no to jest jasne, ale z jednej strony oczekujemy dostepu do sluzby, edukacji, chcemy lepszych drog itp. no samo sie to nie zrobi :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...