Skocz do zawartości

De retour à notre place - SFC 1890!


Darecki

Rekomendowane odpowiedzi

28f9fLZ.png

 

I2Hhb7R.png

gluJRps.png

VNgZo67.png

 

5m1UKGd.png

L8pw2zT.png

rBZ9Lzk.png

 

a1jE3g2.png

 

HZeLON7.png

kilka słów od autora:
Dzień dobry, 
Ja jestem Darecki i jestem nowy na forum. Ostatnia moja jakaś większa przygoda z FMem była z edycją 2013 i mam co do tej gry dosyć spore zaległości. Karierę rozpoczynam w FMie 2019 i mimo, że grę posiadam od bodajże listopada, to dopiero teraz ją odpalam na nieco dłużej. Się obudziłem. :D Ale traktuje to jako jakieś przygotowanie do FMa2020, jakieś luźne przetarcie. Tak, luźne, dlatego też wybrałem taki styl kariery, chcę przede wszystkim się tym bawić, dlatego taka forma. Niektórzy mogą stwierdzić, że za łatwo, a ja stwierdzę, że i co z tego, to ma mi przede wszystkim sprawić fun. Zresztą nie samą kasą człowiek wszystko załatwia, więc nie jest powiedziane, że ona (której i tak za dużo nie dodałem, na budżet transferowy w pierwszym sezonie mam 14 mln euro) wszystko mi w tej grze załatwi. Pisałem sobie karierki z FIFY, z PESa, stąd taki, a nie inny styl przedstawiania posta. Jestem przyzwyczajony do formułowania karier na styl "strony internetowej". Nie każdemu może przypaść do gustu, ale mam nadzieje, że niektórym się spodoba. W trakcie sezonu planuje przedstawić Wam miesięczne raporty, przed ligą lub w jej przerwie może być więcej odcinków z miesiąca gry. W nast. poście jakieś słówka od. transferów, kolejny to pewnie opis spotkań towarzyskich i różnego rodzaju przemyślenia dotyczące kadry.
Jeśli Wy macie jakieś pomysły odnośnie kariery, transferów i tym podobnie - pewnie, pisać śmiało. ; )
Na razie to tyle, pozdrawiam Was serdecznie! ; ) 

  • Lubię! 7
  • Uwielbiam 5
Odnośnik do komentarza

Wygląda świetnie, jeśli będzie kontynouowana z takimi grafikami i dbałością o detale, to może być najlepszą karierką na forum w FM 19. Klub też bardzo ciekawy, dla YB i Basel przyda się solidna konkurencja, a miasto pokroju Genewy potrzebuje solidnej drużyny. Pamiętam jeszcze ich występy w Pucharze UEFA, chociażby z Amicą Wronki, więc byłoby miło wrócić do Europy. Nie mogę się doczekać nowych nazwisk w klubie, o jakich mówi szef skautingu :D Będę śledził wydarzenia, pozdrawiam i życzę sukcesów z Les Grenats!

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...