Skocz do zawartości

Kwadratura PieCa


Rekomendowane odpowiedzi

 

Dużo, ale nie powód do paniki. Poniżej 60° jest ok.

 

Nie wiem jak jest teraz, ale kilka lat temu zależało to od modelu procesora. Celerony śmiało pracowały i przy 80-90*C.

No i przy okazji pełniły funkcje farelki w okresie zimowym.

Generalnie nadal przy 100 stopniach procki sie wyłączają, jednak e zLeca sie nie przekraczanie 70 stopni po ostrym OC aby nie skracać żywotności

Odnośnik do komentarza

No ale generalizacja też nie jest dobra - w necie można znaleźć specyfikację do każdego modelu procesora i sobie odczytać konkretną wartość.

 

A co do problemu Szczurka - moim zdaniem to jednak GPU nie wyrabia, wbrew pozorom CK2 potrzebuje dość mocnej karty graficznej w porównaniu do oczekiwań (podobno silnik Paradoksu jest tak skonstruowany, że procesor GPU bierze na siebie część obciążeń CPU).

 

 

I heard somewhere that the clauswitz engine utilizes GPU power to help process the games CPU load. Thats why the game requires such a high graphics card requirement but looks like utter shit otherwise.

Odnośnik do komentarza

Chyba możesz mieć rację Gabe - mam zintegrowaną grafikę, więc i tak całe obciążenie idzie na procesor. :) Dlatego Grid też mi się wywalał, bo to dwie najbardziej obciążające gry w jakie grałem. Tak, wczoraj udało mi się grać bez zawiechy, bo wyłączyłem drzewa ;) w pliku settings txt. A w spoczynku temperatura procka to coś koło 40-45 stopni chyba.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mój służbowy lapek zawiesił się na amen i nie wiem jak się do niego dostać. W czasie pracy wykrzaczył się blue screenem, po czym po resecie nie włączył się, a ciągle mam "NIEPOWODZENIE KONFIGURACJI WYCOFYWANIE ZMIAN". I tak od kilku godzin, gdzie w międzyczasie zresetował się z dwa razu z innymi błędami. Czy jest jakiś sposób by po resecie ominąć te cholerne "Niepowodzenie", jakiś tryb awaryjny czy coś?

Na kompie są Windows 8.

Odnośnik do komentarza

Na pewno miałem otwarte ze dwa arkusze OpenOffice, odpalony był FireFox, z którego łączę się z naszym wewnętrznym systemem, w drugiej zakładce odpaloną miałem stronę Floty Orlenu i w trzeciej GPS. Ogólnie to pracowałem na tym naszym systemie, czyli ogólnie rzecz biorąc w FireFox. W tle leciał defrag (nie pamiętam nazwy)

Ten komputer wcześniej już miał problemy (dlatego poprzednia użytkowniczka się go pozbyła), ale rzekomo po formacie, testach itp działał. No u mnie działał przez 2 tygodnie, w zeszłym tygodniu wpadł w pętle KERNELL_DATA_INPAGE_ERROR i się ciągle resetował, ale przynajmniej się włączał na jakiś czas i ostatecznie przestał się sam resetować.

 

Obecnie wyjebało errorem BAD_POOL_CALLER, po czym po resecie komp cały czas mieli to "Wycofywanie Zmian" i raz na jakiś czas wyświetla KERNELL_(...) i zaczyna od nowa.

Lapek to asus. Nie mam żadnych płyt, narzędzi diagnostycznych itp. Chcę zgrać na pendrive'a swoje pliki i wyjebać go za okno.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...
  • 3 miesiące później...

Tutaj może ktoś pomoże :P

Steam mi się nie chcę włączyć :(

Pobiera aktulke włącza się okienko logowania i po wpisaniu nazwy i hasła nic się nie dzieje a steama nawet nie ma w procesach w menago urządzeń :/

Jakieś pomysły?

Windows XP Service Pack3 wcześniej się normalnie uruchamiał.

Odnośnik do komentarza

Usuń wszystko z folderu steam prócz steamapps i steam.exe, a później uruchom steam.exe

 

tego próbował? z prawem administratora uruchamiasz aplikację? dbasz o porządek? jak nie to skopiuj steam, format i potem odpal na świeżym systemie - posprzątaa biblioteki i pobierze wszystko co niezbędne

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...