Skocz do zawartości

Kwadratura PieCa


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem prawdopodobnie z myszą, bo nie wydaje mi się żeby to była wina PC. Ostatnio dość często niknie mi kursor gdy mysz nie jest w ruchu. Dzieje się tak gdy siedzę na komputerze 2-3 godziny. Po restarcie kompa wszystko wraca do normy, zmiana gniazda USB nie pomaga. moja mysz to Mode Com MC-610 (laserowa ponoć). Jakieś pomysły co do tego co jest grane i jak temu zaradzić?

Odnośnik do komentarza
Niby błahostka, niby pierdółka, ale mógłby wytłumaczyć mi ktoś, dlaczego w kilku folderach mam TAKI problem? Chodzi mi o to, aby pliki nie układały się pionowo, lecz rzędami od lewej do prawej. Nie mam pojęcia, jak to się stało i jak to naprawić :/ .

W otwartym folderze klikasz z górnego Menu "Widok" i wybierasz "Icony" :keke: :> Jesli chcesz tak mieć wszędzie to klikasz "Narzędzia" / "Opcje folderów" / "Widok" i klkasz "Zastosuj do wszystkich folderów".

Odnośnik do komentarza
Mam problem prawdopodobnie z myszą, bo nie wydaje mi się żeby to była wina PC. Ostatnio dość często niknie mi kursor gdy mysz nie jest w ruchu. Dzieje się tak gdy siedzę na komputerze 2-3 godziny. Po restarcie kompa wszystko wraca do normy, zmiana gniazda USB nie pomaga. moja mysz to Mode Com MC-610 (laserowa ponoć). Jakieś pomysły co do tego co jest grane i jak temu zaradzić?

Wyłącz oszczędzanie energii na portach USB.

 

Edyta widzi, że to jakaś fikuśna mysza z dodatkowymi klawiszami i zakłada, że nie wyłączałeś ostatnio usługi HID? :>

Odnośnik do komentarza

Panel sterowania -> System -> Sprzęt -> Menedżer urządzeń -> Kontroler unwersalnej magistrali szeregowej (we właściwościach każdego "głównego koncentratora USB" musisz odhaczyć "Oszczędzaj energię")

 

Usługę HID sprawdź w Panel sterowania -> Narzędzia administracyjne -> Usługi (odszukaj HID Input Service i sprawdź czy masz ją ustawioną na "Automatycznie").

Odnośnik do komentarza

Podczas grania, bądź intensywniejszego użytkowania komputer automatycznie się wyłącza.

Czy może coś się przegrzewa, i wysyła sygnał, który automatycznie wyłącza komputer?

Czy to wina systemu, bądź oprogramowania?

Jak to sprawdzić i jak oczywiście naprawić? :(

 

Wygląda to jak chwilowy brak prądu, bo wszystko w sekundę gaśnie.

Odnośnik do komentarza
Zacznij od przedmuchania zasilacza z kurzu. Choć znając życie (i własne doświadczenia), pewnie czeka Cię jego wymiana...

Właśnie to zrobiłem jakieś 30 minut temu, zobaczymy do jutra co się stanie :)

EDIT: A jakie zasilacze teraz opłaca się kupować?

Odnośnik do komentarza

Ja bym przeczyścił nie tyle zasilacz, co przede wszystkim radiatory od procesora i karty graficznej, a dopiero później myślał nad nowym zasilaczem. Zainstaluj jakiś program monitorujący temperaturę podzespołów (rivatuner do grafiki i coretemp/realtemp do procesora) i podczas grania monitoruj temperatury tychże podzespołów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...