Skocz do zawartości

Netsoccer


Dżukuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Zawsze byłem ciekaw jaki procent graczy CMF udziela się na tym forum ;). Ktoś odpowie?

 

Podajcie swoje nicki w grze. Najlepiej, jakby zrobić coś na styl tematu z GPRO, czyli wypisać wszystkich w 1. poście.

 

Coś tam wspominaliście (fakt, dawno temu) o Jok3rze... wczoraj go widziałem i raczej nie skumał naszego gadania o tym, że zdobędziemy za rok mistrzostwo kraju xD. Coraz mniej luzu na NSie ;). Jeden człek wyśmiał mnie, gdy oświadczyłem mu, że noob to nie to samo, co newbie...

 

Tylko ciągle mam problem z lagami. Net 2mb/512kb. Na moim serwie praktycznie każdy ma lagi. Czy to wina tego, że od kilku miechów nie robiłem formata? RAMu mam tylko 256 mb, więc może to to? Choć zdarza się, że wszystko chodzi bezproblemowo, a częściej- na zmianę- raz lagi, potem... lagi, a potem normalnie xD.

 

Jak coś, to gram zwykle (praktycznie cały czas) na nicku Hio. Mid, chyba wracam do starej 'formy'... Niby zarejestrowałem się ponad rok temu, a czasem gram gorzej od początkowujących :P.

Odnośnik do komentarza

W drużynie CMF jest chyba tylko Barton. A gra jeszcze parę innych osób. Cavior, Adi, Kajoj, mako czasem pogrywa z tego co mi pisze ;P

 

Ja jestem na etapie kończenia z grą, nie wchodzę już dłuższy czas. Mako przejął mi konto, bo tam kilka dni vipa zostało. Teraz ta gra mnie tak nie kręci, kiedyś zbieraliśmy się wieczorkiem jako grupa dobrych znajomych, skajp i się grało challe. Nieważne były wyniki, a zabawa. Szkoda, że to się tak skończyło. :<

Odnośnik do komentarza

Oj tam, pogrywa, pogrywa od razu, wszedłem ostatnio dwa razy, a nie było mnie, uhuhuh, od września ? Fakt, faktem, nie jara mnie juz ta gra, ale dam sobie pigmeja uciąć, ze gdyby ktoś czegoś nie zrobił, to dalej bylibyśmy jedną wielodzietną rodziną, grali jak leszcze, mieli rank 12k max, dogryzali sobie na skype'ie i byłoby git malina.

 

btw. kto mi zdilejtował akąta :-k?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Achtung, Achtung, po tym sezonie tj. za 3 tygodnie oddaje CMF - albo po prostu rozwiąże team albo oddam go komuś z Was, jeśli któryś będzie chciał wrócić, także macie 3 tygodnie na zastanowienie się, czy najstarszy team w NS ma przestać istnieć, czy jednak będziecie chcieli to ciągnąć.

Odnośnik do komentarza
No dziwnym trafem jak było ponad 20k to się nie mówiło o rozpadzie, a teraz już tak ;]

 

Znajdź kogoś kto będzie codziennie online i będzie wołał ludzi na chall, to możemy mieć nawet 10k i grać dalej ;-) Gdybym nie miał matury i zesputego neta, to nie byłoby w ogóle teraz tego tematu ;-)

 

Jak powracacie wszyscy i będziecie chcieli grać ala stary CMF, to dla mnie nie ma problemu, zostaje z Wami jeśli pozwolicie, ale jeśli nie, to nie ma sensu tego ciągnać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...