Skocz do zawartości

Netsoccer


Dżukuś

Rekomendowane odpowiedzi

i mówi to ten który odszedł do 69... każdy, kto powinien, wie kto tak naprawdę miał negatywny wpływ w klubie :> ogólnie żal waszych opinii, zachowajcie obiektywizm, albo zamilknijcie plz.

 

A invite wysyłaliśmy do każdego zobaczyć kto jest dalej za grą dla jaj a zdobywaniem chwały w nic nie znaczącym świecie ns. smile.gif
czy to się mnie tyczy? jeżeli tak to co jest fajnego w grze dla jaj z nerwowym caviorem co załamuje się co 2 przegrany mecz :-k ughh.. a może to nie przez niego połowa osób, które ściągacie z powrotem nie odeszła?

 

skończcie może z tym tematem i skupcie się na miłej grze.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli Cavior się załamuje po meczach teraz, to mnie nazywaj korniszon :] Wiesz jak było rok temu, ale nie wiesz jak jest teraz ale najlepiej sobie pogadać ;)

 

Mówi to ten, który odszedł do 69 ale chciał wrócić ale jaśnie Pan kapitan wolał nazwać go Judaszem i nie dać szansy rehabilitacji ;-) A później złamał zasadę kontraktowania nowych zawodników.

 

Wczoraj ja się zdenerwowałem, ale publicznie chce przeprosić wszystkich za ten wybuch a w szczególności Macieja z Lochów. ;D

 

Ej i nie mów żebym się zamknął to nie jest jakieś forum nsa gdzie jesteś adminem ( :hahaha: ) i możesz rozkazywać - btw dosyć nieudolnie - co kto ma robić.

Odnośnik do komentarza
Mówi to ten, który odszedł do 69 ale chciał wrócić ale jaśnie Pan kapitan wolał nazwać go Judaszem i nie dać szansy rehabilitacji ;-) A później złamał zasadę kontraktowania nowych zawodników.

 

Ja Cię nazwałem judaszem, nie on, więc nie zwalaj już wszystkiego na og02ra :], ale z tym złamaniem zasad 'tylko CMF' masz racje, to był początek końca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...