Skocz do zawartości

Gry bitewne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Panowie, jeśli chcecie poczuć na własnej skórze majestatyczny patos czterdziestego millenium, to... Od wielu już lat pewien grafik dłubie przy fanowskim filmie Lord Inquisitor. Dotąd wypuszczał jedynie krótkie trailery, typu tego arcydzieła:

 

https://www.youtube.com/watch?v=JjaYW5Cnr5k

 

...ale dziś wyszedł trwający dziewięć minut prolog :D Jakiś czas temu GW (twórca gry) dało Erasmusowi zielone światło, więc pełnometrażówka zbliża się wielkimi krokami :) Jaram się niesamowicie tym pompatycznym kiczem :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=cZc6cr6G2E4

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...

Tutaj jest jedynie 15 to,ów, a wyszło tego już ponad 40 :) trzeba pamiętać, że poza pierwszymi 3, następne są już w miarę zamkniętymi całościami, z własnymi bohaterami itp. Łączy je wspólna, ogólnogalaktyczna wojna domowa, która jest tłem całej serii i od czasu do czasu wątki, które są wspólne dla serii. Ja doczytałem na razie do tomu nr 20 (The Primarchs) i mogę absolutnie polecić:

- Fulgrim (5)

- Legion (7)

- Mechanicum (9)

- A Thousand Sons (12)

- The First Heretic (14) !!!!!!!

- Prospero Burns (15)

- Know No Fear (19) !!!!!!!

 

Poza tym, warto z pewnością przeczytać początkową tetralogię (stany średnie, momentami wyższe), by wiedzieć w ogóle o czym to jest.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wczoraj GW zapowiedziało nową, ósmą edycję Warhammera40k. I to będzie srogie wydarzenie. Po raz pierwszy od niepamiętnych czasów szeryfowie z Nottingham pchają akcję do przodu. To zostało już zapowiedziane w ostatniej kampanii: narodziła się nowa frakcja Eldarów, a z komory stazowej wstał sobie jeden z Prymarchów, Roboute Guilliman. No ale to, co ujawnili dziś to jest już kompletne trzęsienie ziemi. Kumaci w czterdziestkowym lore, spójrzcie na tę mapę...

 

Iw8aGMZ.jpg

 

Jestem podekscytowany jak cholera :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...
  • 10 miesięcy później...
  • 2 miesiące później...
  • 3 miesiące później...
  • 5 miesięcy później...

GW wypuściło ostatnio nową linię farb: Contrast. Służą do szybkiego malowania dużych ilości figsów. Oto plon ostatnich 20 dni, w których malowałem przez około 14:

 

 

ef8WoZY.jpg

 

7QhBgcm.jpg

 

5wxJ0NX.jpg

 

 

Dziś, w erze Contrastów, malować może już naprawdę każdy :)

  • Lubię! 6
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...