Skocz do zawartości

Policja


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Ile mam czasu na zapłacenie mandatu?? I jeszcze jedno, prawo jazdy mam już jakieś 7 miesięcy i wczoraj dostałem pierwsze punkty, a konkretnie 6. Niebieski powiedział mi, że jak jeszcze raz w tym roku mnie zatrzymają i choćby tylko ktoś nie będzie miał pasów zapiętych, to mam po prawo jazdy. Czy to możliwe?? A nie jest tak, że do roku otrzymania prawa jazdy mi mogą tak szybko odebrać??

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Spotkałem dziś/wczoraj ludzkich policjantów. Piłem z kolesiem piwko pod bramą, kulturka, cichutko, kilka godzin przed meczem. Idą mundurowi.

 

- Dzień dobry panowie.

- Dzień dobry.

- Co tu robicie?

- Na kolegę czekamy.

- Aha, ale jak możecie to nie pjcie tu piwa, zmieńcie miejsce.

 

Ludzie, jestem w szoku. Raz, że nie dostałem mandatu, a dwa, że no...że policja potrafi być naprawdę wyrozumiała.

 

Szacunek dla gości. Nie myślałem, że o prewencji można mieć dobre zdanie, a widać, że jednak można.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Spotkałem dziś/wczoraj ludzkich policjantów. Piłem z kolesiem piwko pod bramą, kulturka, cichutko, kilka godzin przed meczem. Idą mundurowi.

 

- Dzień dobry panowie.

- Dzień dobry.

- Co tu robicie?

- Na kolegę czekamy.

- Aha, ale jak możecie to nie pjcie tu piwa, zmieńcie miejsce.

 

Ludzie, jestem w szoku. Raz, że nie dostałem mandatu, a dwa, że no...że policja potrafi być naprawdę wyrozumiała.

 

Szacunek dla gości. Nie myślałem, że o prewencji można mieć dobre zdanie, a widać, że jednak można.

Duze miasto w Polsce. godzina 2 w nocy. centrum. Siedze z 2 kumplami na plotku przy chodniku przy glownej ulicy. Mowie, chodzmy za zywoplot ktory byl niedaleko, zeby nas ktos tutaj nie zauwazyl. Ale nie poszlismy. Kumpel mowi, bedziemy wiedziec jak beda jechac. Tak zesmy widzieli, ze sie nam radiowoz przed nosami na chodniku zatrzymal. Ale bylismy w stanie dobrym. Panowie popatrzyli na nasze dowody (zaden z nas z tego miasta). Cos tam pogadalismy, przeprosilismy i powiedzielismy ze zaraz wywalimy te piwa. Oddali nam dowody i powiedzieli zebysmy stad poszli, ale piw nie wylewali bo szkoda. Poszlismy za zywoplot;) Za jakies pol godziny poszlismy po zapasy browara i jedzenia do sklepu calodobowego. Przy kasie spotkalismy policje znowu (ale innych gosci) popatrzyli na nas i zapytali gdzie bedziemy to pic, (mieslismy na mieszkanie juz jechac i tam to wypic) ale powiedzielismy ze pojdziemy w pewne (powiedzielismy dokladnie gdzie) miejsce i tam wypijemy. Powiedzieli zebysmy se grila zrobili tam. Zapytalismy czy maja w bagazniku wegiel. Odpowiedzieli ze nie maja, ale ze se z ławki mozemy zrobic ognisko. Rzeczywiscie tam poszlismy pic, ale tylko po jednym browarze, bo na autobus mysielismy nocny czekac. Nie przyjechali;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

O ile istnieją normalni funkcjonariusze, to o tych, którzy są na filmiku powinno się mówić "ch**e je**ne". Zobaczcie od 50 sekundy jak strzelają do Gomóły - gościa, który na meczach smaży kiełbaski na grillu.

 

Link

 

I potem ludzie się dziwią, że policja jest znienawidzona. Ja się ich po prostu boję. Strach koło policji przechodzić,

Odnośnik do komentarza

No sorry Guli, ale majac po jednej stronie debili rzucajacych czym popadnie a z drugiej gosci z prewencji (ktorzy wcale w takiej sytuacji nie chieliby sie znalezc - wiem, kumpel rok przesiedzial w Warszawie) to wybieram policje :> Napierdzielaja debile czym popadnie a pozniej "tam sa k**** dzieci!"? No prosze Cie...

Odnośnik do komentarza

Tak, a czy ten gościu na filmiku rzucał czymś?

 

Znam doskonale gościa i wiem, że znalazł się tam, jak widać sam, bo rozwalili mu ławki, które szedl poskładać.

 

Nie twierdzę, że zadymy nie było, bo owszem - była. Leciały na nią 10 letnie gnojki. Po prostu filmik pokazuje, jak działała prewencja. Gomóła zwijał się w konwulsjach zbólu, a ile oni oddali do niego strzałów?

 

Koniec końców skończyło się na operacyjnum usuwaniu 6-ciu kul. Sprawa idzie do sądu, dostępny jest monitoring stadionowy, nagranie trafiło już w ręce Stowarzyszenia Kibiców WKS Śląsk.

Odnośnik do komentarza
No sorry Guli, ale majac po jednej stronie debili rzucajacych czym popadnie a z drugiej gosci z prewencji (ktorzy wcale w takiej sytuacji nie chieliby sie znalezc - wiem, kumpel rok przesiedzial w Warszawie) to wybieram policje :> Napierdzielaja debile czym popadnie a pozniej "tam sa k**** dzieci!"? No prosze Cie...

Niestety, ale część z tych funkcjonariuszy to dokładnie tacy sami debile, jak Ci, którzy rzucają tym sprzętem, tylko z nadanymi uprawnieniami i bronią. Poza tym ze strony tych, którzy krzyczeli o dzieciach nie latały żadne przedmioty. Pominę już fakt, ze strzał oddany w kierunku leżącego i obezwładnionego to zwykła napaść. Nie wiem, czy koleś, który obrywał był atakującym, czy znalazł się w niewłaściwym miejscu, ale fakt, że "obrońcy prawa" wyżywali się na obezwładnionym człowieku, bo bali się pozostalych jest ewidentny.

Odnośnik do komentarza
Tak, a czy ten gościu na filmiku rzucał czymś?

 

Znam doskonale gościa i wiem, że znalazł się tam, jak widać sam, bo rozwalili mu ławki, które szedl poskładać.

 

Nie twierdzę, że zadymy nie było, bo owszem - była. Leciały na nią 10 letnie gnojki. Po prostu filmik pokazuje, jak działała prewencja. Gomóła zwijał się w konwulsjach zbólu, a ile oni oddali do niego strzałów?

 

Koniec końców skończyło się na operacyjnum usuwaniu 6-ciu kul. Sprawa idzie do sądu, dostępny jest monitoring stadionowy, nagranie trafiło już w ręce Stowarzyszenia Kibiców WKS Śląsk.

 

 

Jak ja widzę zadymę jakąś, to uciekam jak najdalej...

Odnośnik do komentarza
Tak, a czy ten gościu na filmiku rzucał czymś?

 

Znam doskonale gościa i wiem, że znalazł się tam, jak widać sam, bo rozwalili mu ławki, które szedl poskładać.

 

Nie twierdzę, że zadymy nie było, bo owszem - była. Leciały na nią 10 letnie gnojki. Po prostu filmik pokazuje, jak działała prewencja. Gomóła zwijał się w konwulsjach zbólu, a ile oni oddali do niego strzałów?

 

Koniec końców skończyło się na operacyjnum usuwaniu 6-ciu kul. Sprawa idzie do sądu, dostępny jest monitoring stadionowy, nagranie trafiło już w ręce Stowarzyszenia Kibiców WKS Śląsk.

 

 

Jak ja widzę zadymę jakąś, to uciekam jak najdalej...

Jak w sercu tej zadymy stoi Twoje stoisko z dziennym utargiem, sprzętem i towarem również uciekasz?

Odnośnik do komentarza

Guli - nie twierdze ze tu bylo wszystko ok i szkoda mi gościa. Nie mozna jednak wieszac psow na policji, bo to nie oni byli tutaj prowodyrami. Osobiscie nie chcialbym stac wsrod tych policjantow i bronic sie przed takimi idiotami. Bo po co to w ogole bylo? Na co to obrzucanie? Chcesz sie chlopie wyladowac, to wez rozbieg i jebnij glowa w sciane... Wlasnie dlatego zawsze wolalem Polar (R.I.P.) zamiast Slaska :| A temat 10letnich chlopcow, ktorzy ida sie napierdalac, to juz w ogole inna historia...

Odnośnik do komentarza
Jak w sercu tej zadymy stoi Twoje stoisko z dziennym utargiem, sprzętem i towarem również uciekasz?

 

Bojąc się, że mogę stracić zdrowie/życie jak najbardziej.

Ale on się o to nie musiał bać. Przecież nie groziło mu nic ze strony kibiców tego samego w końcu klubu, zwłaszcza, że był osobą jak widać na filmiku znaną na trybunach i lubianą. Więc miał uciekać przed "obrońcami prawa". Miał się spodziewać, że to oni będą atakować?

Żeby nie było, to mi też żal tego człowieka, ale nie widzę tu winy policji tylko tych gówniarzy.

Oddanie całej salwy w leżącego i obezwładnionego człowieka, nawet przy założeniu, że był agresorem też uważasz za OK?

Odnośnik do komentarza
O ile istnieją normalni funkcjonariusze, to o tych, którzy są na filmiku powinno się mówić "ch**e je**ne". Zobaczcie od 50 sekundy jak strzelają do Gomóły - gościa, który na meczach smaży kiełbaski na grillu.

 

Link

 

I potem ludzie się dziwią, że policja jest znienawidzona. Ja się ich po prostu boję. Strach koło policji przechodzić,

 

Ale czy tylko do Gomoly strzelali? Po drugie, rozumiem ze zajscia na stadionie sprokurowali rowniez gliniarze tylko w cywilkach i podszywajacy sie pod stadionowa zulie. I oczywiscie w strone mundurowych lecialy kwiatki a nie lawki,kamienie itd. Guli troche obiektywizmu.

 

PS I ja jakos nie podzielam Twoich obaw i nie boje sie kolo policji przechodzic...

 

PS1 I w sumie ta zulia to powinna sie cieszyc, ze to jest Polska a nie Brazylia bo tam kilku z nich by juz wachalo kwiatki od spodu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...