Skocz do zawartości

XX Zlot CMF - Bieszczady 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Znaczy nie wiem do końca, co @klinsmann ma na myśli (jakiś 5-gwiazdkowy hotel? :)), ale chyba jednak zloty to też właśnie takie miejscówki sprzyjające radosnej twórczości, a nie hotel z barem. A tak to stolik, weranda, piwerko, kawałek boiska obok i już. Umówmy się, w domkach, jakby nie liczyć spania, to się nie za długo przebywa. 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.07.2019 o 21:09, Kuchar napisał:

http://www.florian-kaszewiec.pl/

 

Wybadajcie sobie tę miejscówkę, 100 km od Warszawy. Jeździłem tam za dzieciaka na kolonie, ale z tego co widzę to niewiele się zmieniło ;).

 

Są domki, jest boisko do piłki nożnej i siatkówki, jest bardzo smaczne jedzenie na terenie ośrodka. W promieniu 3 km jest Różan, małe miasteczko z Biedronką i innymi sklepami. 

a co w końcu z tą miejscówką? Kuchar był, opiniował nieźle... może się tym zainteresować poważnie? lokalizacja pasuje?

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Perez napisał:

Znaczy nie wiem do końca, co @klinsmann ma na myśli (jakiś 5-gwiazdkowy hotel? :)), ale chyba jednak zloty to też właśnie takie miejscówki sprzyjające radosnej twórczości, a nie hotel z barem. A tak to stolik, weranda, piwerko, kawałek boiska obok i już. Umówmy się, w domkach, jakby nie liczyć spania, to się nie za długo przebywa.

Tak serio to ja to rozumiem jako chęć wybrania nieco lepszych pod względem standardu domków, bo chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego, że charakter zlotów nie pasuje do tego, żeby organizować je w jakimś hotelu albo pensjonacie.

 

Miejscówka od Kuchara jak dla mnie rewelacja.

Odnośnik do komentarza

Pełna zgoda, dla mnie ta miejscówka też rewelacja, patrząc po fotkach, a i lokalizacja też git z punktu widzenia stolicy (coś ze 115 km). Domki całkiem przyzwoicie wyglądają, dużo zieleni, boiska do kosza, nogi i piłki (może naprawdę po 4? 5? latach udałoby się coś kopnąć), do tego restauracja w takim fajnym klimacie - drewniane ławy, na fotce zupełnie nieprzypadkowo tace z kielonami :D. Ot, tak pod sensowny obiadek z piwkiem jak znalazł. Jedyny minus to chyba to, że te wszystkie domki (bodaj 13) są obok siebie, więc zakładając, że ogarniemy z 4-5, no to reszta sąsiadów różnie może podejść do nas :). 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Perez napisał:

Ot, tak pod sensowny obiadek z piwkiem jak znalazł. Jedyny minus to chyba to, że te wszystkie domki (bodaj 13) są obok siebie, więc zakładając, że ogarniemy z 4-5, no to reszta sąsiadów różnie może podejść do nas :).

Nie pozostaje nic innego jak zebrać ekipy na wszystkie 13 domków :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 27.01.2020 o 13:12, Pulek napisał:
W dniu 30.07.2019 o 21:09, Kuchar napisał:

http://www.florian-kaszewiec.pl/

 

Wybadajcie sobie tę miejscówkę, 100 km od Warszawy. Jeździłem tam za dzieciaka na kolonie, ale z tego co widzę to niewiele się zmieniło ;).

 

Są domki, jest boisko do piłki nożnej i siatkówki, jest bardzo smaczne jedzenie na terenie ośrodka. W promieniu 3 km jest Różan, małe miasteczko z Biedronką i innymi sklepami. 

a co w końcu z tą miejscówką? Kuchar był, opiniował nieźle... może się tym zainteresować poważnie? lokalizacja pasuje?

Dzwoniłem tam, no i niestety, ale Pani nie ma miejsc. Ogólnie rok w rok od połowy lipca do końca sierpnia ma grupy sportowe, które się tam meldują co roku.

 

Proponuję szukać dalej.

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.02.2020 o 22:35, klinsmann napisał:

tutaj może będą w stanie Nas pomieścić https://hotelmikorzyn.pl/oferta/domki-letniskowe/

 

gdzieś wyczytałem, że mają 80 miejsc 50zł doba

Byłem, miejsca jest dużo i jest tam bardzo ładnie i przyjemnie. Do tego woda tam jest nawet cieplejsza, bo jakieś źródła czy coś, nie pamiętam powodu, ale jeśli ktoś będzie chciał po pijaku popływać to nie będzie mu zimno ;D 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...