Skocz do zawartości

XX Zlot CMF - Bieszczady 2020


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Kuchar napisał:

http://www.florian-kaszewiec.pl/

 

Wybadajcie sobie tę miejscówkę, 100 km od Warszawy. Jeździłem tam za dzieciaka na kolonie, ale z tego co widzę to niewiele się zmieniło ;).

 

Są domki, jest boisko do piłki nożnej i siatkówki, jest bardzo smaczne jedzenie na terenie ośrodka. W promieniu 3 km jest Różan, małe miasteczko z Biedronką i innymi sklepami. 

ladnie to wyglada!

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Kuchar napisał:

http://www.florian-kaszewiec.pl/

 

Wybadajcie sobie tę miejscówkę, 100 km od Warszawy. Jeździłem tam za dzieciaka na kolonie, ale z tego co widzę to niewiele się zmieniło ;).

 

Są domki, jest boisko do piłki nożnej i siatkówki, jest bardzo smaczne jedzenie na terenie ośrodka. W promieniu 3 km jest Różan, małe miasteczko z Biedronką i innymi sklepami. 

To wygląda mega.

 

Nie wiem na ile poważnie rozglądamy się za wyborem przyszłorocznego ośrodka, ale jeśli rzeczywiście to robimy, to mam propozycję, żeby nasz ośrodek miał:

 

1) Dobre zaplecze z jedzeniem

2) Boisko do siatkówki plażowej

3) Dostęp do jeziora

4) Lodówki w pokojach

5) Nasze domki powinny być w oddali od reszty ośrodka

 

Uważam, że to jest najważniejsze pięć punktów. Co do lokalizacji, no to rzeczywiście zakręciłbym się bliżej środka Polski, czyli umownie Łodzi. Chociaż może ktoś wybić mnie z tego pomysłu. Na pewno byłoby miło, gdyby komunikacyjnie było spoko dla wszystkich chętnych zlotowiczów. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Bo i jest mega.

 

1. Zaplecze z jedzeniem jest świetne, bo sam tak kilkakrotnie jadłem (mam niedaleko domek nad rzeką).

2. Boisko do koszykówki, piłki nożnej i siatkówki jest.

3. W pobliżu nie ma jeziora, niedaleko płynie Narew ;).

4. Nie mam pojęcia czy są lodówki, ale jak jesteście zainteresowani to w sobotę jadę na działkę i mam po drodze, mogę zapytać.

5. Nie wiem jak bardzo na uboczu chcecie być. 

Bez tytułu.jpg

 

Komunikacyjnie macie zajebistość, bo dojeżdżacie dwupasmową S8 do Ostrowi Mazowieckiej, a stamtąd jest jakieś 30 km prostej jak drut drogi krajowej.

 

Do Różana bez problemu dojeżdża PKS. Okolice Różana i Ostrołęki są zapomniane przez polską kolej. Trzeba trafić na sporo szczęścia, żeby ogarnąć pociąg, ale nie jest to niemożliwe. 

 

Odnośnik do komentarza

Jest boisko do siatkówki trawiastej, nie jest to boisko do siatkówki plażowej ;). 

 

Lodówek nie ma, ale podobno do ogarnięcia.

 

Nie powiedziałbym, że domki są oddalone od reszty ośrodka, ale jest fajne miejsce na grilla, gdzie można wieczorem przysiąść.

 

Nie ma gdzie pływać - jest zbiorniczek wodny, ale z zakazem kąpieli.

 

Miejscówka nie zmieniła się praktycznie od kilkunastu lat, domki mają swój specyficzny zapach... i stan. 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Skoro już taki temat powstał, to chciałbym potwierdzić datę XX Zlotu CMF. 

 

Zgodnie z tradycją zlot CMF odbywa się w ostatni weekend lipca. W tym roku więc wypada data 23-26 lipca. Proponuję tak planować wakacje, żeby uwzględnić tę datę w swoich kalendarzach :)

  • Lubię! 7
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Pulek napisał:

Skoro już taki temat powstał, to chciałbym potwierdzić datę XX Zlotu CMF. 

 

Zgodnie z tradycją zlot CMF odbywa się w ostatni weekend lipca. W tym roku więc wypada data 23-26 lipca. Proponuję tak planować wakacje, żeby uwzględnić tę datę w swoich kalendarzach :)

Oczywiście, że zarezerwowane :)

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...