Jump to content
FM 2021 już jest OFICJALNIE
Masz pytanie? Zadaj je tutaj!

Recommended Posts

Regulamin KONKURSU CM FORUM - KARIERA FOOTBALL MANAGERA:
 

 1. Konkurs "CM FORUM - KARIERA FOOTBALL MANAGERA" organizowany jest z inicjatywy ModTeamu w składzie @Dudek@Feanor, @Pulek , @lad i @Reaper oraz partnerstwa z serwisami FM Revolution oraz Mój Football Manager, ale to Przyjaciele CMF są prawdziwymi organizatorami - z nadwyżki budżetowej zostaną sponsorowane dwie kopie gry FOOTBALL MANAGER 2020 w formie kodu do pobrania na platformie Steam*.
   
 2. Konkurs trwa od 22 lipca do końca dnia 24 października 2019. Nagrodami w konkursie są dwie kopie gry FOOTBALL MANAGER 2020. Jedna nagroda zostanie wyłoniona poprzez werdykt jury, natomiast druga nagroda zostanie wyłoniona poprzez głosowanie publiczności. Ostateczne wyniki konkursu zostaną ogłoszone 31 października. 
   
 3. W konkursie może wziąć udział każdy użytkownik CM FORUM.
   
 4. Kariera musi być przedstawiona w formie pisemnej w sekcji Kariery na forumcm.net. Warunkiem przystąpienia do udziału w konkursie jest umieszczenie tagu "KONKURS CM FORUM" w temacie pod tytułem kariery. W konkursie udział brać mogą również otwarte Kariery, które w dniu ogłoszenia konkursu zostały otwarte nie później niż 30 dni temu, tj. 22.06.2019. 
   
 5. Kariera musi opisywać rozgrywkę piłkarską, opowiadania składające się z samej fabuły nie będą brane pod uwagę przez jury.
   
 6. Jak zostało wspomniane, nagrodami w konkursie są dwie kopie gry FOOTBALL MANAGER 2020. Jeden zwycięzca zostanie wyłoniony poprzez głosowanie jury (punkt 7. regulaminu), natomiast drugim zwycięzcą zostanie autor, na którego karierę zagłosuje najwięcej użytkowników CMF (punkt 8. regulaminu). W przypadku, gdy jury i użytkownicy forum wybiorą tego samego zwycięzcę, to nagroda przechodzi w ręce autora z drugą największą ilością głosów jury.
   
 7. W skład jury wchodzą członkowie ModTeamu (Dudek, Feanor, Pulek, lad i Reaper) oraz Redaktorzy naczelni serwisów FM Revolution (Ceyvol) i Mój Football Manager (Mahdi). 

  7.1 Jury będzie oceniało następujące cechy Kariery:
  a) Styl pisania
  b) Estetyka prezentacji (gramatyka, ortografia, interpunkcja, czytelność tekstu, sposób prezentacji, dodatkowe elementy)
  c) Popularność wśród użytkowników

  7.2 Podczas obrad jury każdy juror będzie mógł przydzielić 15 punktów pięciu wybranym przez siebie Karierom, odpowiednio: 
  a) 5 punktów dla opowiadania #1
  b) 4 punkty dla opowiadania #2
  c) 3 punkty dla opowiadania #3
  d) 2 punkty dla opowiadania #4
  e) 1 punkty dla opowiadanie #5

  7.3 W głosowaniu jury nie będą brane pod uwagę Kariery członków Mod Teamu, przedstawiciela strony CM REV a także strony Mój Football Manager.

  7.4 Od 25 do 30 października odbędą się obrady jury, a 31 października zostanie ogłoszony zwycięzca pierwszej części konkursu.

  7.5 Autor Kariery z największą liczbą punktów zostaje zwycięzcą pierwszej części konkursu  i otrzyma kod do gry FOOTBALL MANAGER 2020. Nagroda zostanie przekazana poprzez Prywatną Wiadomość na Forum CM (prośba o sprawdzenie czy skrzynka nie jest przepełniona).
   
 8. Głosować na najlepszą Karierę CM Forum może każdy użytkownik, który zarejestrował się przed 22 lipca 2019.

  8.1 Dnia 25 października zostanie utworzona ankieta, w której głosować będą użytkownicy CMF. Ankieta będzie aktywna do dnia 30 października do godziny 23:59. 

  8.2 Autor Kariery z największą liczbą głosów użytkowników CMF zostaje zwycięzcą drugiej części konkursu i otrzyma kod do gry FOOTBALL MANAGER 2020. Nagroda zostanie przekazana poprzez Prywatną Wiadomość na Forum CM (prośba o sprawdzenie czy skrzynka nie jest przepełniona).

  UWAGA: głosy użytkowników, których data rejestracji jest późniejsza niż 22 lipca 2019, będą uznane za nieważne!
   
 9. Aby Kariera mogła wziąć udział w Konkursie, nie może być historycznie nigdzie opublikowana. Tylko Kariery opublikowane po raz pierwszy w odpowiednim dziale będą brane pod uwagę. Po dodaniu Kariery do konkursu nie ma przeciwwskazań, żeby pojawiła się ona także na MFM lub FM Rev. Nie będziemy jednak akceptować Karier, które już widnieją na jednym z tych serwisów.
   
 10. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy kontaktować się bezpośrednio z jednym z członków ModTeamu.
   
 11. Zasady konkursu mogą zmienić się w trakcie jego trwania, o czym zostaną poinformowani wszyscy odwiedzający Forum CM w dedykowanym do tego temacie.
   

***
 

* Nagroda w postaci gry FOOTBALL MANAGER 2020 zostanie zakupiona z nadwyżki w budżecie Forum CM, czyli dobrowolnych wpłat użytkowników na pomoc w utrzymaniu Forum. Jednak reprezentanci ModTeamu rozumieją, że wpłaty Forumowiczów były dokonywane w celu utrzymania technicznego Forum (opłacenie domeny, skryptu forum i serwera) i nie chcemy autokratycznie podejmować tej decyzji. Dlatego przewidujemy zmianę sposobu finansowania nagrody, jeśli tylko pojawiają się jakieś obiekcje ze strony osób, które wpłacały pieniądze do budżetu Forum. Swoje wątpliwości prosimy zgłaszać w prywatnych wiadomościach do członków ModTeamu lub Temacie służbowym. Jeśli znajdzie się chociaż jedna taka osoba, która sprzeciwi się takiemu wykorzystaniu nadwyżki budżetowej, to ModTeam zobowiązuje się do znalezienia innej formy sfinansowania zakupu nagrody.

AKTUALIZACJA 02/08/2019

 

Bardzo miło nam poinformować, że w promocji konkursu wspiera nas polski dystrybutor Football Managera w Polsce, czyli CENEGA. W ramach współpracy CENEGA dostarczy jeden egzemplarz gry FM2020 do wygrania w konkursie. Druga sztuka gry będzie natomiast zakupiona z nadwyżki w budżecie Forum CM. 

Link to post
 • Pulek unlocked this topic

Bardzo miło nam poinformować, że w promocji konkursu wspiera nas polski dystrybutor Football Managera w Polsce, czyli CENEGA. W ramach współpracy CENEGA dostarczy jeden egzemplarz gry FM2020 do wygrania w konkursie. Druga sztuka gry będzie natomiast zakupiona z nadwyżki w budżecie Forum CM. 
 

 

 • Like 5
 • I love it 1
Link to post
 • Pulek locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...