Jump to content
Sign in to follow this  
klinsmann

oprogramowanie biurowe - office czy alternatywy?

Recommended Posts

jak mi czas pozwoli to w kolejny weekend siadam do testow libre office - zainstalowali mi to nawet w korpo... wiec nie moze być gniotem

dasz link do tego za 600 link?

mam lekką wątpliwość czy to tańsze to nie jest allegro style za 299 z opcją "Paaanie ale to jakiś wałek jest" i 30 ziomków sypie negatywami dla sprzedawcy.

No ale to chyba nie do końca tak. W sensie dzisiaj oficjalny sklep MS sprzedaje wersję 2019 Home & Student za 639,99. No i teraz masz Ceneo https://www.ceneo.pl/70659707 - to chcesz mi powiedzieć, że tu wszyscy wałek robią? :). Gdzie, jak widzę, nawet samo Ceneo sprzedaje wersję box za 389 zł?

18 minut temu, Perez napisał:

No ale to chyba nie do końca tak. W sensie dzisiaj oficjalny sklep MS sprzedaje wersję 2019 Home & Student za 639,99. No i teraz masz Ceneo https://www.ceneo.pl/70659707 - to chcesz mi powiedzieć, że tu wszyscy wałek robią? :). Gdzie, jak widzę, nawet samo Ceneo sprzedaje wersję box za 389 zł?

ceneo nie sprzedaje tylko pośredniczy, wiec nie od nich dostajesz fakture imho

wiarygodne to dla mnei sa morele : 550zl i w to jestem w stanie uwierzyc ze zamiat za 639 sprzedaja 100 taniej, ale nie 200.

nawet sferis sprzedaje w tej cenie - a CI potrafia tirami sprowadzac elektronike z rosji i sprzedawac taniej

Tak btw, centrumxp też jest wiarygodnym sklepem. Kupowałem tam od nich office jakiś czas temu, ale potem mięli jakąś wyższą cenę i poszedłem do konkurencji w postaci x-koma. Kolejna taniej wyszła w morelach i tam niedawno kupiłem :)

2 godziny temu, Misiek napisał:

Tak btw, centrumxp też jest wiarygodnym sklepem. Kupowałem tam od nich office jakiś czas temu, ale potem mięli jakąś wyższą cenę i poszedłem do konkurencji w postaci x-koma. Kolejna taniej wyszła w morelach i tam niedawno kupiłem :)

no dobra ale to jest 600 anie 450 ;)