Skocz do zawartości

FM 2020 - fristajlowy kącik dyskusyjny


Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Ralf napisał:

Czy patch 20.4.1-1363262 (m.e v2040) to najnowsza wypuszczona łatka do FM 2020?

Steam zaciąga automatycznie wszystkie uaktualnienia gdy tylko wyjdą, i bez tego nie uruchomisz gry. Masz opcje do wyboru, że zawsze aktualizuje, aktualizuje jako pierwszą, gdy masz np kilka gier do zaktualizowania, albo aktualizuj przed uruchamieniem. Wybierać sobie możesz co najwyżej bazy danych piłkarzy, czyli składy z jesieni albo nowsze, po okienku zimowym. Ten numer to najnowsza wersja i innej mieć nie mogłeś teraz.

Prościej chyba to kupić i mieć spokój :)

Odnośnik do komentarza

Zmagania z III ligą są już bardziej emocjonujące niż z IV -tą :P

Po dość łatwej 1 rundzie po przerwie zimowej musiałem jednak pogrzebać w swoim gegenpressie bo zdarzyły się porażki i utrata na kilka kolejek przodownictwa w lidze.

W trakcie "mielenia" przerwy zimowej poszperałem trochę po składach IV ligi lubuskiej i trafiłem na kilku ciekawych zawodników. Np. w czwartej lubuskiej liderem klasyfikacji strzelców

jest niejaki Matt Hunt - piłkarz z paszportem polskim, gruzińskim i amerykańskim. Jest graczem Polonii Słubice (macierzysty klub Łukasza Fabiańskiego jakby co) ale trafił tam z ... Iskierki Śmierdnica.  Przypomnę, że z tej Iskierki sprowadziłem Konrada Matenko oraz Kamila Pietruszkę -Konrad już jest gwiazdą zespołu a Pietruszka ogrywa się w juniorach. Ta Iskierka to ciekawy przypadek - mam na testach takiego oto młodzieniaszka ze Śmierdnicy:

29fb16b2d448e3265da1be74763903ce.jpg

Brać go? Na testy zapraszam jeszcze dwóch juniorów z tego klubu. Chciałem uczynić go filialnym ale zarząd nie chce nawet słyszeć o tym ze względu na finanse.

Sprowadziłem jeszcze jakiegoś Merivala de Sousa Vieira z Polnii Słubice  Brazylijczyka z, o dziwo, polskim paszportem.

Odnośnik do komentarza

Mamy to! Udało się wywalczyć awans do II ligi, choć było już nerwowo jak rezerwy Śląska objęły prowadzenie. Na szczęście Rekord B-B solidarnie przegrywał swój mecz a nam udało się doprowadzić do remisu przestawiając taktykę na totalny atak. W przedostatniej kolejce też zaczęliśmy mecz od utraty gola już w 5 minucie ostatecznie zwyciężając 3:1. Muszę przyznać, że w końcu poczułem emocje :)

 

c340ebde78f4b13bd4845c0760473087.jpg

  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza

II ligę udało się zacząć od zwycięstwa ze Stomilem na wyjeździe. Teraz trwa walka o to by sępy rozdrapały mi składu. Na razie straciłem tylko prawego obrońcę Taranenkę - wrócił do domu, do Odessy. Parę złotych jednak dostałem, więc nie płaczę, ale od Konrada Matenko wara ekstraklasowcom!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...