Skocz do zawartości

FM 2020 - fristajlowy kącik dyskusyjny


Rekomendowane odpowiedzi

Te najważniejsze można zobaczyć na zwiastunie, choć ciężko uznać je za warte uwagi. Do tego dochodzą pierdoły z profilu TT Milesa. Ogólnie bieda straszna, nie przypominam sobie edycji, w której zmieniliby tak mało. Całe szczęście, że od kilku miesięcy porzuciłem FM 2019 na rzecz powrotu do 2018, bo może jakoś poczuję przeskok.

Odnośnik do komentarza

na tym pierwszym livestreamie z FM20 właściwie nie widzę zbyt wielu zmian, niemal kopia tego, co jest w FM19, więc ja raczej w tym roku nie kupuje 'nowszej' wersji :/ w  dodatku nawet na streamie pojawił się brak komunikacji miedzy obronca i bramkarzem, przez co pada prawie gol, no i mogę przewidywać, ze ilość obronionych karnych nadal została.

Odnośnik do komentarza

Gram cały czas w FM 17 i jakoś oglądając te skróty 3D nie mogę ich zdzierżyć. Nie wiem, czy to kwestia kamery, czy o co chodzi. Piłkarze z prędkością światła mijają innych zawodników. Akcje jak po sznurku, wszystko wygląda jak w trybie przyśpieszonym. Śmiem stwierdzić, że obecnie lepiej mi się ogląda mecz w 3D w FM17, niż w tym co zaprezentowano.

Pewnie ściągnę demo i sprawdzę, ale jestem pesymistycznie nastawiony.

Odnośnik do komentarza

Po 20 minutach mam wrażenie, że zmieniłem skórkę, a nie grę...

Centrum szkolenia - wydaje się być przeniesieniem zakładek w inne miejsce i tyle.

Strategia klubu - meh, sam ekran mam wrażenie zbyt "napaćkany"

Sztab - Fuj, nowy ekran obowiązków sztabu moim zdaniem zdecydowanie przekombinowany i nieintuicyjny, zdecydowanie wolałem standardowy

 

Do meczu jeszcze nie dojechałem, więc o ME jeszcze nie mam zdania. Tak więc na tę chwilę wygląda to średnio, przynajmniej dla mnie.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...