Jump to content
Reaper

FM 2020 - fristajlowy kącik dyskusyjny

Recommended Posts

wFjWOYi.png

U-1 :lol:

• Haha 4

Jaką skórkę polecacie do FM20?

Dzięki za propozycje skórek.

Tymczasem oskubali mi Stilon w czasie zimowego okna transferowego - Thiago Goes poszedł do Pogoni za 100 tys a Francois Gamys do Rakowa za 40 tys.

W 16 kolejce pierwsza porażka z Tęczą Krosno Odrzańskie (czyżby trener Jarząbek tak dobrze ich przygotował do tego meczu ;)  ) ale grałem rezerwowym składem, bo chłopaki z pierwszej drużyny jeszcze leczyli kaca po imprezce z okazji awansu do półfinału PP. Teraz szykujemy się na mecz na szczycie i do tego derbowy z Wartą Gorzów.

@lad Od zmiany na twoją skórkę rozwalił mi się "home page". Przeorganizowały mi się wszystkie zakładki i nie jestem w stanie ich spowrotem ustawić. Za każdym wraca mi do jakichś randomowych ustawień. Próbowałem zmienić skórkę, wyczyścić cache, wyłączyć i włączyć grę. Ktoś ma jakiś pomysł ?

Naprawiło się samo :o

Mam do was pytanko, jako że seryjne marnowanie sytuacji, takich jak ta, w której napastnik biegnie samotnie pół boiska tylko po to, by na koniec wstrzelić się w bramkarza, jednak coraz bardziej daje mi się we znaki (m.in. przegrywam właśnie przez to bezpośredni awans do Conference National). Oficjalny patch do FM 2020 trzeba pobierać i instalować przez Steam, czy jest oficjalnie dostępny na stronie SI, czy gdziekolwiek w wiarygodnych źródłach?

Steam sam aktualizuje grę, no chyba że w którymś momencie to wyłączyłeś.

I wtedy wgrany automatycznie patch działa nawet na save'ie, który został rozpoczęty na podstawce?

Tak.

Po 5 latach postanowiłem opuścić Brooklyn Norther i przenieść się do 3 ligi Wysp Owczych, moim nowym klubem został Skála Ítróttarfelag

57CAC60B9E021EDF617AE57B287A2991C55A6ECC

8 godzin temu, Sensei napisał:

@lad Od zmiany na twoją skórkę rozwalił mi się "home page". Przeorganizowały mi się wszystkie zakładki i nie jestem w stanie ich spowrotem ustawić. Za każdym wraca mi do jakichś randomowych ustawień. Próbowałem zmienić skórkę, wyczyścić cache, wyłączyć i włączyć grę. Ktoś ma jakiś pomysł ?

Naprawiło się samo :o

Obserwuję u siebie to samo na domyślnych skórkach. Po wrzuceniu nowych grafik i "odświeżeniu skórki" za każdym razem randomowo się zmieniają. Później "samo" wraca do normy - pewnie to jakiś bug.

• Like 1

O matko, dzięki ci za tą odpowiedź bo już myślałem że wariuje i to tylko u mnie.

• Like 1

Do przerwy w półfinale Pucharu Polski mamy remis 1:1 :P

40'⚽ Filip Raicevic

45'⚽ Wesley da Silva

Ciekawe co przyniesie druga połowa???

No i mamy dogrywkę.

Ostatecznie odpadamy po rzutach karnych, grając od 99 minuty w 10-tkę...

...ale co zarobiliśmy to nasze :)

Pierwszy sezon w FM20 skończony.

Bezproblemowy awans do III ligi . Dojście do półfinału Pucharu Polski. Zdobycie Pucharu Lubuskiego OZPN.

W IV lidze: 28 wygranych 1 remis 1 porażka, bramki 96:17.

najlepszy strzelec: Wojciech Kurlapski 20 (19 w lidze)

najlepszy asystent: Łukasz Maliszewski 15 (11 w lidze)

Gra miła, łatwa i przyjemna na jednym ustawieniu taktyki. Zobaczymy co będzie dalej.

Piąteczka, @Nigel ;)

Sam również zakończyłem swój pierwszy sezon w innej wersji, niż FM 2006, a więc w 2020 ;)   Chociaż na własne życzenie przegraliśmy bezpośredni awans do Conference National, to w finale baraży roznieśliśmy Gloucester aż 4:0 (hat-trick największego dzika wśród naszych napastników, a golkiper znów zaczął bronić), zaś dwa tygodnie później wygraliśmy 6:3 finał FA Trophy na Wembley, pokonując grające ligę wyżej Hartlepool (pięć goli dzika). W drodze do finału pokonaliśmy dwa zespoły z Conference National, w finale trzeci zespół z piątej ligi, więc jesteśmy w stanie na poważnie walczyć z piątoligową stawką, a na ten moment solidnie zbroję zespół do rywalizacji w Conference National. Jestem dobrej myśli ;)

Z celów transferowych jestem ucieszony faktem, że udało nam się pozyskać naszego najlepszego snajperskiego dzika na stałe do klubu (był wypożyczony z Wolves), mimo że początkowo był nastawiony sceptycznie do permanentnej przeprowadzki ;)  Ogólnie powiem wam, że już na tyle zakochałem się w FM 2020, że nie odczuwam żadnej potrzeby powrotu do FM 2006 ;)   Powiem nawet więcej, gdybym teraz wrócił do '06, czułbym się jak przy cofnięciu w rozwoju. Ewidentnie miejsce FM 2006, mimo całego mojego sentymentu do tej wersji, jest już w szufladzie. Bezpowrotnie.

• Like 2

@Ralf, no poka tego dzika :>

Silwuplę ;)

Oto Austin "Dzik z Kidderminster" Samuels. Jak dobrze się rozwinie, ma szanse być pożytecznym napastnikiem jeszcze w League One, a przy odrobinie szczęścia może i w Championship. Najpierw jednak musimy się tam dostać ;)

870db012957698e8.png

d4061e3ab7c4fe2a.png

I przegląd jego statystyk z minionego sezonu:

15e24163bdcfbff2.png

• Like 1
  • Hurra! 1

Pierwszy sezon w Skali za nami, bez problemowo udało nam się awansować do wyższej klasy rozgrywkowej przy tym utrzymując względnie mocno kadrę co powinno sporym atutem przy ewentualnej walce o awans do ekstraklasy.

Ciekawostką niech będzie fakt że nasz najlepszy zawodnik, w zasadzie to legenda Bobrov był nawet dwa razy na zgrupowaniu kadry Wysp Owczych, ciekaw jestem czy ktoś z niższego poziomu rozgrywkowego jest powoływany do reprezentacji narodowej w Europie.

DB9B685B0FA0B77048E9B99701F06F82BD633580