Skocz do zawartości

FM 2020 - fristajlowy kącik dyskusyjny


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Kraha napisał:

Dokładnie ważne też o jaką ligę chodzi, bo jeżeli jest to angielska, to jest to normalne. W sensie jeżeli prowadzisz klub z angielskiej ligi i chcesz kogoś sprowadzić za darmo z angielskiej.

Właśnie gram Suthampton i chciałem z ligi angielskiej. Chodzi tylko o brak możliwości Anglia - Anglia czy w Anglii to w ogóle niedozwolone?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, przybylok8 napisał:

Właśnie gram Suthampton i chciałem z ligi angielskiej. Chodzi tylko o brak możliwości Anglia - Anglia czy w Anglii to w ogóle niedozwolone?

 

Anglia - Anglia, dopiero jak kontrakt wygaśnie możesz negocjować. A z innymi krajami śmiało można działać. tak samo kontrakowanie z Anglii przez kluby zza granicy

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Vami napisał:

Hmmm mam takie pytanie. Czy zauważyliście po zainstalowaniu nowego patcha... dziwną nadreprezentację czarnoskórych newgenów z miejsc, gdzie raczej jest to mało prawdopodobne, do tego z imionami i nazwiskami wybitnie "białymi"? Niektórzy mi się wręcz... pozmieniali po instalacji patcha.

 

Mam nadzieję że to jakiś bug, że Alieksiej Tiurin, rodowity Rosjanin, jest czarny, a nie jakaś chora implementacja "dywersyfikacji rasowej" w grze?

 

P.S. Straszne w dzisiejszym świecie jest to, że nie napiszę tego na forum SI, bo bym dostał pewnie bana za wyimaginowany "rasizm"...

Sprawdziłem i w pierwszym lepszym przypadku, w Liverpoolu na 9 newgenów 1 czarnoskóry.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, lad napisał:

Sprawdziłem i w pierwszym lepszym przypadku, w Liverpoolu na 9 newgenów 1 czarnoskóry.

 

No ale w Liverpoolu to akurat mogłoby być w każdej konfiguracji, bo to Anglia. Chodzi mi o kraje typu Rosja, Ukraina, itd.

Odnośnik do komentarza

To chyba jakiś bug https://community.sigames.com/topic/514715-the-skin-tone-of-all-my-regens-have-changed-please-revert-this-change/

 

A zauważyliście, że po patchu 20.3 generalnie wszystko w grze jest ciemniejsze i kolory są takie bardziej "wyblakłe"? Może jedno z drugim ma coś wspólnego.

 

https://community.sigames.com/topic/514651-dull-lightingwashed-out-colours-since-patch-on-highest-graphics-settings/

https://community.sigames.com/topic/514660-dark-colors/

Odnośnik do komentarza

Mam też gościa z Serbii, który ma "białe" rysy twarzy, ale jest wyraźnie ciemniejszy. Nie że czarnoskóry, ale po prostu dużo ciemniejszy - jakby Cygan ;). W sumie w Serbii Cyganów sporo :-k . Tyle że jest blondynem. Natomiast przed patchem zdarzali się newgeni niebiescy i czerwoni :D

 

XxIBolE.png

 

H9pdFjv.png

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Vami napisał:

Widziałeś kiedyś czarnego Uzbeka?

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

No ten przecież nie jest do końca czarny ;)

3 godziny temu, Vami napisał:

Jeśli zmieniałeś skróty to musisz ustawić je jeszcze raz. Zresetowały się. Mi też.

Gdzie to się robi?

Odnośnik do komentarza

Ja mam to samo, moj manager tez jest murzynem a byl jasny, o tym mowilem, że ogółem zczaerniał cały fm w tym postacie kompletnie.

26 minut temu, Vami napisał:

To nie masz swojego zdjęcia?

 

Ty uzywasz swojego zdj? :D mi sie nie chce w takie rzeczy w ogole bawic

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...