Skocz do zawartości

FM 2020 - fristajlowy kącik dyskusyjny


Rekomendowane odpowiedzi

Jest tu ktoś na tyle obsługujący edytor, że potrafi zmienić zasady obcokrajowców w lidze? Albo wie czemu nie działa mi edytor -.- Uruchamia się okienko i po chwili się zamyka, bez żadnego błędu, robiłem spójność plików, robiłem reinstall - nic nie pomogło.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Powiem Wam szczerze,że po prostu nigdy w życiu nie grałem w słabszą grę niż FM 2020. To jest kompromitacja, a nie symulator piłki nożnej.

 

Parametry piłkarzy nie mają najmniejszego odzwierciedlenia podczas rozgrywki. To jest jedna,wielka loteria. Piłkarz o parametrze szybkości 6 wyprzedza tego, który ma szybkości 15 i wyższy przyśpieszenia. Z dystansu bramki strzelają zawodnicy z parametrem 5, a ci z parametrem 17 nie potrafią.

Statystyki meczowe do jeden wielki dramat.Gram co prawda w polskiej lidze,w której dzieją się cuda.ale u mnie system jest prosty: komputer oddaje 6 strzałów na bramke,z czego 4 są celne i zwykle strzela z tego 2 gole.Nie istotne są parametry strzelających. Ja oddaje często 30,z czego 17 celnych i bramek 0 mimo,że mój napastnik jest dużo lepszy niż przeciwnika.

O potykaniu się o piłkę (niby)doskonałych obrońców nie wspomnę. Obrońca o parametrze 17 krycie i 15 ustawianie się nie widzi,że metr od niego stoi napastnik.

Do klubu przyszedł reprezentant Zimbabwe, który został królem strzelców-15 bramek.W następnym sezonie strzelił...0 goli marnując miliony okazji. Mimo to,jego atrybuty....wciąż szły do góry.

Napastnicy (bez względu na parametry) wykorzystują może 1/6 sytuacji sam na sam. Większośc bramek za to pada strzałem w samo okienko z 35 metrów.

Po dwóch sezonach w polskiej lidze według mojego pracownika moim celem numer jeden miał  być wart 130 mln zawodnik....Manchesteru City. Co więcej, do polskiej Ekstraklasy lawinowo przechodzą....Anglicy ,szczególnie ci młodzi, którzy mają status młodej gwiazdy w swoim klubie. Śmiech na sali.

 

Hitem wszystkiego był mój mecz przeciw Widzewowi,w którym wypadli bramkarze i bronił junior,którego NAJWYŻSZY parametr to 7-chwytanie. Oddałem 22 strzały (celne)na jego bramkę,a mecz przegrałem 0-1. Po tym meczu z ciekawości odczytałem save'a,zrezygnowałem z pracy w moim klubie,a dodałem się jako manager Widzewa. I tak trzy razy z rzędu,żeby sprawdzić jak mi pójdzie z juniorem w bramce przeciw mojej drużynie. 1-4, 0-6, 0-7.

 

Gdybym miał wypisać wszystkie argumenty, to spaliłbym serwery tego forum.

Jeśli ktoś jeszcze nie kupił tego gniota, to niech nie kupuje. Bliższy określenia mianem symulatora jest Saper z Windowsa.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Czy zmianę pozycji na przykład obrońcy środkowego na lewego zmieniamy po prostu tylko w opcjach treningowych wybierając mu pozycje tam gdzie są informacje na której gra pozycji dobrze, albo kiepsko, czy jest jeszcze jakaś inna opcje gdzie to się wybiera?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
W dniu 27.07.2020 o 07:41, ukipuki napisał:

Czy zmianę pozycji na przykład obrońcy środkowego na lewego zmieniamy po prostu tylko w opcjach treningowych wybierając mu pozycje tam gdzie są informacje na której gra pozycji dobrze, albo kiepsko, czy jest jeszcze jakaś inna opcje gdzie to się wybiera?

Jeszcze niezbędne jest, żeby ten piłkarz grywał na tej pozycji w meczach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Epic rozdawał FM20, to ściągnąłem. Do tej pory grywałem w FM17. Moje odczucia są póki co mieszane. Pojawiło się parę rzeczy, których mi wcześniej brakowało, lub zostały usprawnione. I tutaj duży plus. No ale żeby plusy nie przysłoniły minusów. Szlag mnie trawił, gdy poustawiałem sobie SFG, przydzieliłem napastnikowi, że przy autach ofensywnych ma kryć GK przeciwnika, a ten biega mi do linii bocznej i wychodzi do krótkiego rozegrania. Oczywiście do tego dochodzą bramki stadiony świata strzelane z dystansu przez drwali z najniżej ligi w Anglii.

Mimo wszystko jestem pozytywnie nastawiony po tych kilku meczach.

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Mam problem z grą. Dawno jej nie odpalałem, zainstalował się ostatni patch i takie coś mnie przywitało https://megawrzuta.pl/download/24d00160c58d91913dfece155a3088c6.html

Nie jestem w stanie odpalić FMa... Zawsze po tych dwóch dzynglach gra się wyłącza. Reinstal nie pomógł, sprawdzenie zgodności również nie pomogło. Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza

Nie możesz opisać jaki jest dokładnie problem? Sorry, ale nie będę ściągał plików z jakichś dziwnych hostów od randomowych userów z forum.

 

Spróbowałbym przed reinstalem usunąć wszystkie pliki użytkownika z moich dokumentów a następnie zainstalował grę w innym folderze. Jeżeli to nie pomoże to istnieje spora szansa że problem leży gdzieś indziej.

 

Coś więcej będę w stanie zaproponować jak wrzucisz dokładny opis błędu.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Sensei napisał:

Nie możesz opisać jaki jest dokładnie problem? Sorry, ale nie będę ściągał plików z jakichś dziwnych hostów od randomowych userów z forum.

 

Spróbowałbym przed reinstalem usunąć wszystkie pliki użytkownika z moich dokumentów a następnie zainstalował grę w innym folderze. Jeżeli to nie pomoże to istnieje spora szansa że problem leży gdzieś indziej.

 

Coś więcej będę w stanie zaproponować jak wrzucisz dokładny opis błędu.

Kolega gilik nie jest dla mnie randomowym userem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...