Skocz do zawartości

FM 2020 - fristajlowy kącik dyskusyjny


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za propozycje skórek.

 

Tymczasem oskubali mi Stilon w czasie zimowego okna transferowego - Thiago Goes poszedł do Pogoni za 100 tys a Francois Gamys do Rakowa za 40 tys.

W 16 kolejce pierwsza porażka z Tęczą Krosno Odrzańskie (czyżby trener Jarząbek tak dobrze ich przygotował do tego meczu ;)  ) ale grałem rezerwowym składem, bo chłopaki z pierwszej drużyny jeszcze leczyli kaca po imprezce z okazji awansu do półfinału PP. Teraz szykujemy się na mecz na szczycie i do tego derbowy z Wartą Gorzów.

Odnośnik do komentarza

@lad Od zmiany na twoją skórkę rozwalił mi się "home page". Przeorganizowały mi się wszystkie zakładki i nie jestem w stanie ich spowrotem ustawić. Za każdym wraca mi do jakichś randomowych ustawień. Próbowałem zmienić skórkę, wyczyścić cache, wyłączyć i włączyć grę. Ktoś ma jakiś pomysł ?

 

Naprawiło się samo :o

Odnośnik do komentarza

Mam do was pytanko, jako że seryjne marnowanie sytuacji, takich jak ta, w której napastnik biegnie samotnie pół boiska tylko po to, by na koniec wstrzelić się w bramkarza, jednak coraz bardziej daje mi się we znaki (m.in. przegrywam właśnie przez to bezpośredni awans do Conference National). Oficjalny patch do FM 2020 trzeba pobierać i instalować przez Steam, czy jest oficjalnie dostępny na stronie SI, czy gdziekolwiek w wiarygodnych źródłach?

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Sensei napisał:

@lad Od zmiany na twoją skórkę rozwalił mi się "home page". Przeorganizowały mi się wszystkie zakładki i nie jestem w stanie ich spowrotem ustawić. Za każdym wraca mi do jakichś randomowych ustawień. Próbowałem zmienić skórkę, wyczyścić cache, wyłączyć i włączyć grę. Ktoś ma jakiś pomysł ?

 

Naprawiło się samo :o

Obserwuję u siebie to samo na domyślnych skórkach. Po wrzuceniu nowych grafik i "odświeżeniu skórki" za każdym razem randomowo się zmieniają. Później "samo" wraca do normy - pewnie to jakiś bug.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Pierwszy sezon w FM20 skończony.

Bezproblemowy awans do III ligi . Dojście do półfinału Pucharu Polski. Zdobycie Pucharu Lubuskiego OZPN.

W IV lidze: 28 wygranych 1 remis 1 porażka, bramki 96:17.

najlepszy strzelec: Wojciech Kurlapski 20 (19 w lidze)

najlepszy asystent: Łukasz Maliszewski 15 (11 w lidze)

 

Gra miła, łatwa i przyjemna na jednym ustawieniu taktyki. Zobaczymy co będzie dalej.

Odnośnik do komentarza

Piąteczka, @Nigel ;)

Sam również zakończyłem swój pierwszy sezon w innej wersji, niż FM 2006, a więc w 2020 ;)   Chociaż na własne życzenie przegraliśmy bezpośredni awans do Conference National, to w finale baraży roznieśliśmy Gloucester aż 4:0 (hat-trick największego dzika wśród naszych napastników, a golkiper znów zaczął bronić), zaś dwa tygodnie później wygraliśmy 6:3 finał FA Trophy na Wembley, pokonując grające ligę wyżej Hartlepool (pięć goli dzika). W drodze do finału pokonaliśmy dwa zespoły z Conference National, w finale trzeci zespół z piątej ligi, więc jesteśmy w stanie na poważnie walczyć z piątoligową stawką, a na ten moment solidnie zbroję zespół do rywalizacji w Conference National. Jestem dobrej myśli ;)

Z celów transferowych jestem ucieszony faktem, że udało nam się pozyskać naszego najlepszego snajperskiego dzika na stałe do klubu (był wypożyczony z Wolves), mimo że początkowo był nastawiony sceptycznie do permanentnej przeprowadzki ;)  Ogólnie powiem wam, że już na tyle zakochałem się w FM 2020, że nie odczuwam żadnej potrzeby powrotu do FM 2006 ;)   Powiem nawet więcej, gdybym teraz wrócił do '06, czułbym się jak przy cofnięciu w rozwoju. Ewidentnie miejsce FM 2006, mimo całego mojego sentymentu do tej wersji, jest już w szufladzie. Bezpowrotnie.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Silwuplę ;)

 

Oto Austin "Dzik z Kidderminster" Samuels. Jak dobrze się rozwinie, ma szanse być pożytecznym napastnikiem jeszcze w League One, a przy odrobinie szczęścia może i w Championship. Najpierw jednak musimy się tam dostać ;)

 

870db012957698e8.png

 

d4061e3ab7c4fe2a.png

 

 

I przegląd jego statystyk z minionego sezonu:

 

15e24163bdcfbff2.png

  • Lubię! 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza

Pierwszy sezon w Skali za nami, bez problemowo udało nam się awansować do wyższej klasy rozgrywkowej przy tym utrzymując względnie mocno kadrę co powinno sporym atutem przy ewentualnej walce o awans do ekstraklasy.

 

Ciekawostką niech będzie fakt że nasz najlepszy zawodnik, w zasadzie to legenda Bobrov był nawet dwa razy na zgrupowaniu kadry Wysp Owczych, ciekaw jestem czy ktoś z niższego poziomu rozgrywkowego jest powoływany do reprezentacji narodowej w Europie.

 

DB9B685B0FA0B77048E9B99701F06F82BD633580

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...