Skocz do zawartości

FM 2020 - fristajlowy kącik dyskusyjny


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z wywalaniem się FM 20. W ustawieniach gry pokazuje mi w sugerowanych ustawieniach grafiki "wysokie" - ustawiam mimo wszystko na "średnie" a i tak dość często w trakcie meczu lub tuż po ostatnim gwizdku gra mi się wywala z informacją o problemach z kartą graficzną. Mam najnowsze sterowniki ze strony producenta, niewyżyłowane ustawienia a i tak problem jest. Co mogę z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza

Pierwszy sezon w 4 lidze nowozelandzkiej za mną. Choć na koniec strata do lidera była ogromna to jestem bardzo pozytywnie nastawiony na przyszły sezon. Przez większą cześć rozgrywek rotowaliśmy składem oraz uzupełnialiśmy skład co zaowocowało aż 25 zawodnikami ściągniętymi do klubu w tym okresie. Fakt jednak jest taki że głównie operujemy kontraktami amatorskimi, to też bardzo łatwo było nam wyciągnąć ze składu najlepszych zawodników. Pomimo to udało nam się wzmocnić w trakcie sezonu o kilku zawodników, którzy powinni znacząco nas wspomóc w walce o tytuł. Teraz jednak czeka nas bardzo długa przerwa przed kolejnym sezonem.

 

C39903A4CE1537DA0A610C193167151273510610

 

43E07B3B17246F9BB2081C2B635979EF842F392D

  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza

Zdarzyło Wam się kiedyś posłać bramkarza w końcówce na stały fragment gry i żeby ten strzelił gola ? Nie wiem jak jest w nowszych wersjach, ale w FM 2016 bramkarz natychmiast ucieka z pola karnego rywala i wraca do swojej bramki, gdy tylko zostanie kopnięta piłka z rzutu rożnego lub wolnego :D

Odnośnik do komentarza

Drugi sezon tak jak przeczuwałem przyniósł już kompletną dominację mojego zespołu. Na 20 spotkań tylko raz zgubiliśmy punkty remisując 2-2 z Massey AFC. Poza tym 19 zwycięstw, ogromna przewaga nad drugą drużyną i pewny awans do 3 ligi.

 

Nadal czekam aż w końcu przyjdzie nam podpisywać zawodowe kontrakty. Jest w tym momencie nasza największa bolączka bo co chwile inne kluby podbierają nam za darmo zawodników. Z mistrzowskiego składu już straciliśmy środkowego obrońce a to pewnie nie będzie koniec.

 

Najważniejszym zawodnikiem w tym sezonie bez dyskusyjnie był amerykański zawodnik Josh Bryant, 21 latek sprowadzony już w tamtym sezonie był największą ligą nie tylko Brooklyn Northern ale i całej ligi. 15 bramek i 5 asyst to niesamowity wynik jak na poziom tej ligi.

 

4F51451B2AE7122381621C39AF3E908E302AC535

 

7FA127059F88B54B0B2E11411B7B9BB495AFB97A

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Po paru miesiącach walki z lenistwem oraz rozmaitymi problemami ze skłonieniem peceta do współpracy po wymianie większości komponentów na nowsze/mocniejsze, które w pocie czoła rozwiązałem własnymi siłami, zasiadłem w końcu do Football Manager 2020 ?

 

Zaznaczę tylko dla niewtajemniczonych, że dotąd byłem namiętnym miłośnikiem FM 2006, nie grając po drodze w żadną nowszą wersję (poza krótką stycznością z... FM 2007), więc przesiadłem się na 2020 z pominięciem wszystkich wersji od 2008 do 2019.

 

Czuję się jak Robert Kubica po powrocie do F1 po ośmiu latach ?   Jestem kompletnym debiutantem, który musi odkrywać wszystko od nowa ?  Absolutnie wszystko jest dla mnie nowością, przy pierwszym uruchomieniu i rozpoczęciu testowej kariery, by na spokojnie rozeznać się w grze przed powrotem do opkowania, miałem problem z tak podstawowymi sprawami, jak swobodne nawigowanie pomiędzy tabelami, ligami, rozgrywkami w krajach, które sobie wczytałem, składami drużyn, sztabem szkoleniowym itp. ?   Do tej pory nie mam rozegranego jeszcze ani jednego meczu, bo jestem na etapie uczenia się od nowa nawigacji po świecie gry, więc swoich wrażeń ze spotkań póki co nie mogę jeszcze opisać; chciałem tylko podzielić się z wami pierwszymi wrażeniami gościa, który zanotował nagły przeskok dwanaście wersji w przód. Herr Ralf is back in town ?

  • Lubię! 2
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza

Ja jednak zacząłem Stilonkiem w IV lidze.

Po 5 kolejkach "lajcik" - bilans bramkowy 16:1 pkt. 15 - taktyk 4-2-3-1 szeroko gegenpress

Jestem w szoku, że udało mi się namówić do kontraktu 3 obcokrajowców:

Thiago Goes

Francois Gamys

Belhior Papa

Odnośnik do komentarza

Gram w tą grę sto lat, w Serie A kilkanaście karier ale mimo to w najnowszej wersji nie potrafię zrozumieć zasad pozyskiwania zawodników z poza UE w Serie A. 

Czasami sprzedaż zawodnika z ikonką sUE zwalnia takowe miejsce a czasami nie.OD czego to zależy?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Yau napisał:

Gram w tą grę sto lat, w Serie A kilkanaście karier ale mimo to w najnowszej wersji nie potrafię zrozumieć zasad pozyskiwania zawodników z poza UE w Serie A. 

Czasami sprzedaż zawodnika z ikonką sUE zwalnia takowe miejsce a czasami nie.OD czego to zależy?

Jeśli sprzedajesz gracza spoza UE do Włoch to nie zwalnia (chyba) miejsca.

Odnośnik do komentarza

Hejka wszystkim. Ja mam takie pytanko, czy grał ktoś Legią z zamiarem prowadzenia jej tylko z polskimi zawodnikami? Ja wiem, że wygrywanie ligi Legią można  z zamkniętymi oczami robić ale mi chodzi o karierę, w której nie będzie w składzie żadnego obcokrajowca!! I to nie po kilku sezonach, gdy kasa klubowa pęka w szwach tylko w zasadzie po max sezonie gry. Próbował ktoś już? Macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...