Skocz do zawartości

FM 2020 - fristajlowy kącik dyskusyjny


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy sezon w węgierskiej ekstraklasie przyzwoity, aczkolwiek musimy sporo zmienić jeżeli chcemy liczyć się w walce o europejskie puchary. Przede wszystkim brakuje nam szerokiej ławki, praktycznie cały sezon graliśmy tym samym składem co odbiło się znacząco na naszej postawie. Cieszy znakomita postawa Franka Martinsa, który został królem strzelców oraz ogólnie jednym z najlepszych zawodników ligi. Sporym zaskoczeniem również można nazwać fakt że pomimo jedynie 7 lokaty zdobyłem nagrodę managera roku na Węgrzech. Myślę że sporym wpływ miał również na to półfinał pucharu krajowego.

 

FDE9F0C302F73060DBEB058C5B94AE559E316890

 

D9FD2F41163218549E26761F15F04E88F64CE8AD

Odnośnik do komentarza

Wybaczcie kochani pytanie, ale zamierzam wrócić po praktycznie  trzech latach przerwy z FMem. Na dziewiętnastkę,  mimo że kupiłem, czasu nie znalazłem. Dzisiaj chcę kupić 20 i stąd ten post. Jest do czego wracać, jest warto zanurzyć się ponownie w świecie SI po same uszy?

Odnośnik do komentarza

Nie, absolutnie nie, przecież to uzależnienie, to po co wracać. Ja miałem klika lat przerwy jak mi się cm4 nie spodobał. Wróciłem przy fm06 i mimo prawie 42 lat na karku, braku czasu bo praca i rodzina, to dalej do fma zasiadam, tylko że już dużo rzadziej ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.02.2020 o 14:17, Sensei napisał:

Pierwszy sezon w węgierskiej ekstraklasie przyzwoity, aczkolwiek musimy sporo zmienić jeżeli chcemy liczyć się w walce o europejskie puchary. Przede wszystkim brakuje nam szerokiej ławki, praktycznie cały sezon graliśmy tym samym składem co odbiło się znacząco na naszej postawie. Cieszy znakomita postawa Franka Martinsa, który został królem strzelców oraz ogólnie jednym z najlepszych zawodników ligi. Sporym zaskoczeniem również można nazwać fakt że pomimo jedynie 7 lokaty zdobyłem nagrodę managera roku na Węgrzech. Myślę że sporym wpływ miał również na to półfinał pucharu krajowego.

 

FDE9F0C302F73060DBEB058C5B94AE559E316890

 

D9FD2F41163218549E26761F15F04E88F64CE8AD

 

Pisz częściej, może more details odnośnie taktyki i transferów w przyszłym sezonie :) 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ukipuki napisał:

Kiedy będzie aktualna baza danych, jakoś na dniach? Zawsze to wypadało jakoś w lutym, oraz jak ustawić skórkę, by w zakładce "mój profil" był podany ulubiony klub i rozpisany taktycznie nasza taktyka?

Roku temu ostatni patch i aktualizacja składów była 1 marca.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Drugi sezon po awansie zazwyczaj jest podobno najtrudniejszy, my tego aż tak nie odczuliśmy. W rzeczywistości sezon 2022/23 wypadł nie mal że identycznie jak poprzedni. Zdobyliśmy co prawda 4 punkty więcej niż rok temu ale i tak nie dało nam to wyższej lokaty.

 

Problem z głębią w kadrze udało nam się znakomicie rozwiązać, nadal jednak brakuje jakości. Wzmocnień przede wszystkim będziemy szukać na pozycji ofensywnego pomocnika oraz przynajmniej jednego zawodnika na pozycję defensywną.

 

Szokującym jest że po raz drugi z rzędu zostałem wybrany na managera roku, zdecydowanie wygląda na to że jest to efekt jakiegoś buga w grze?

 

Personalnie z naszej kadry chciałbym wyróżnić Badie, doświadczony środkowy pomocnik był liderem po raz kolejny nie tylko środka pola ale i całego zespołu.

 

Cholernie ciężko o awans sportowy bez konkretnych wzmocnień, ale zobaczymy co przyniesie kolejny sezon.

 

FFCCD3DDFE99A313B1E892EC8B3C16E56161653B

 

 

7AB39DECA80E3D9FDFEDE1063EBD13348DC5F7AF

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Trochę tu spamuje ostatnio ale cóż :).

 

Poszedłem za sugestiami jednego z userów i zacząłem mocno kombinować z taktyką. Skończyło się to tak że do ostatniej kolejki walczyliśmy utrzymanie i do tego przynajmniej kilka razy byłem o krok od zwolnienia.

Nie da się jednak ukryć że po dwóch ostatnich sezonach potrzebne były zmiany, gra jednak w formacji z dwoma napastnikami nie przyniosła zamierzonego efektu zatem wróciliśmy do naszej oryginalnej taktyki a ta dała nam utrzymanie tak jak wspomniałem w ostatniej kolejce po zwycięstwie 1-0.

Indiwidualnie ciężko kogoś wyróżnić przy tak wielu kompromitacjach i zawodach. Cieszę się że Badie zdecydował przedłużyć kontrakt, w pewnym momencie był już bardzo blisko odejścia do emiratów, tym czasem moje przedłużenie kontraktu przekonało go do pozostania i zejścia z sumy kontraktu.

 

?fbclid=IwAR3I9j6i1m_w2QlT14K6kdBOodavjA

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...