Skocz do zawartości

FM 2020 - fristajlowy kącik dyskusyjny


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.01.2020 o 15:44, menadżerek napisał:

Jeszcze mam dwa takie problemy:


1. Zawodnikowi rywala ligowego kończy się kontrakt 30.06.2020 r., w grze mam już marzec 2020 i nie mogę zaproponować mu kontraktu. Jest tylko napisane, że mogę złożyć ofertę kupna jego klubowi. Z tym, że po co mam płacić za tego zawodnika 1,5 mln euro skoro w lipcu mogę mieć go za darmo?


Z innymi zawodnikami obcych drużyn też nie mogę podpisać kontraktu, mimo że kończą im się 30.06.2020 r. O co tu chodzi???
----
2. Kilku zawodnikom z pierwszego zespołu dałem dyspozycję, że mogą grać w meczach U-19. Ale gdy chcę, aby już NIE grali w tych spotkaniach to mogę jedynie zmienić im opcje, aby grali np. 20 lub 45 min.


Jak zrobić, aby NIE byli dostępni dla drużyny U-19?

Z tego co pamiętam w lidze angielskiej tak jest, że nie idzie podpisywać kontraktu gdy się kończy. Grałem Manchesterem United i chciałem Eriksena, nie szło mu zaoferować kontraktu i w styczniu mi go PSG zgarnęło

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Iwabik napisał:

Pojawiła się otwarta beta, która dotyka największych bolączek tego ME.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

I jak wrażenia? Dla mnie jest zdecydowanie lepiej. Nie ma już tylu piłek za linię obrony i poprawili zdecydowanie sytuacje 1 na 1. Co prawda wydaje mi się, że więcej goli pada po uderzeniach z dystansu, ale jako fan takich bram nie mam powodów do narzekań.

Odnośnik do komentarza
I jak wrażenia? Dla mnie jest zdecydowanie lepiej. Nie ma już tylu piłek za linię obrony i poprawili zdecydowanie sytuacje 1 na 1. Co prawda wydaje mi się, że więcej goli pada po uderzeniach z dystansu, ale jako fan takich bram nie mam powodów do narzekań.
Tak, jest zdecydowanie lepiej i wreszcie ta gra przypomina piłkę nożną a nie konkurs "kto kopnie dalej". Też mam podobne odczucie co do strzałów ogólnie, mam wrażenie że piłka leci szybciej niż przed łatką

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Chciałem Was spytać o kilka rzeczy. Jak wiadomo, Windows 7 nie będzie już wspierany, więc kwestią czasu będzie konieczność przeniesienia się na Windows 10. Ja z "siódemki" jestem bardzo zadowolony, przez 10 lat użytkowania nie miałem z tym systemem żadnych problemów, podobnie jak z Football Managerem 2016, w którego gram od ponad czterech lat. Na temat Windowsa 10 naczytałem się różnych opinii - zdania jak zwykle są podzielone. Mam jednak wrażenie, że przeważały jednak te mniej pochlebne opinie, ale większość z nich pochodziła sprzed paru lat, kiedy system faktycznie mógł być niedopracowany. Chciałem się dowiedzieć, jak to teraz wygląda. Windows 10 w tym roku będzie miał już pięć lat, system jest na pewno po wielu aktualizacjach i poprawkach. Co w ogóle sądzicie o "dziesiątce" ? Polecalibyście ? Mam stary, 10-letni komputer, więc jakbym decydował się w przyszłości na Windowsa 10, to od razu na nowym sprzęcie. No i interesuje mnie bardzo, jak na Windowsie 10 sprawują się FM-y ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...