Skocz do zawartości

FM 2020 - fristajlowy kącik dyskusyjny


Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszej kolejności sprawdź, czy masz aktualne sterowniki do karty graficznej. Jeśli masz kartę dedykowaną i zintegrowaną, sprawdź, czy FM jest uruchamiany z kartą dedykowaną (jeśli jest to karta Nvidii, to prawym przyciskiem myszy na ikonkę gry ->  uruchom z procesem graficznym -> procesor NVIDIA o dużej wydajności).

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Oglądałem sobie ostatni odcinek kanału FM Scout na temat klubów z dobrymi regenami i sobie zacząłem analizować szkolenie w polskich klubach w FM 2020. Jedna rzecz mnie zaskoczyła: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC. Otóż mają "excellent academy coaching" i "exceptional youth recruitment", zdecydowanie wyżej niż ktokolwiek w lidze (poza Legią), na poziomie takich klubów jak choćby Partizan Belgrad, który regularnie produkuje światowej klasy regenów. Teraz pytanie: czy ja przespałem ostatnich kilka lat i nie wiem, że Zagłębie Sosnowiec to światowy potentat na rynku juniorskim? Czy researchera poniosła fantazja? Czy może na starcie gry wcale nie mają takiego poziomu i u mnie na początku sezonu 2021/22 nagle Sosnowiec stał się nową La Masią? Dla porównania w Polsce tylko Legia ma taki sam poziom szkolenia, Lech ma takie samo youth recruitment, ale tylko good academy coaching. Tak samo jak Lech ma drugie Zagłębie - Lubin. Jagiellonia ma excellent recruitment ale adequate academy coaching.

Tak więc ranking szkolenia w Polsce wygląda wg FM 2020 tak:
1-2. Legia i Zagłębie Sosnowiec
3-4. Lech i Zagłębie Lubin
5. Jagiellonia

Co się odjaniepawliło z tym Sosnowcem??

Odnośnik do komentarza

Panowie proszę o pomoc. Od lat gram w fm-a i dotychczas nie miałem problemów z dodawaniem różnego rodzaju grafik logosów,facepacków ,etc. Tym razem jednak umieszczając wszystko gdzie trzeba i przeładowując skina gra nie wyświetla mi zdjęć zawodników są tylko zdjęcia tych zawodników którzy byli już w kupionej wersji fm-a. Czy ktoś może poradzić co mogę jeszcze zrobić by te zdjęcia działały????

Odnośnik do komentarza

niech mi ktoś przypomni proszę czy istnieje możliwość dodania grafiki do FM'a (kitsy, loga, itp) do innego katalogu niż domyślny

chodzi o to że dysk C zaczął mi się przepełniać i najchętniej wykorzystałbym inny

jeśli istnieje taka możliwość to jak to zrobić

z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, marlox napisał:

niech mi ktoś przypomni proszę czy istnieje możliwość dodania grafiki do FM'a (kitsy, loga, itp) do innego katalogu niż domyślny

chodzi o to że dysk C zaczął mi się przepełniać i najchętniej wykorzystałbym inny

jeśli istnieje taka możliwość to jak to zrobić

z góry dziękuję

 

Jeśli nie chcesz przenosić całego folderu "Dokumenty" to możesz dodać do opcji uruchamiania komendę:

 

--user_data_location="ścieżka do nowego folderu fma"

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Witam po długiej przerwie:)

Szybkie pytanko: gdzie podział się "status w zespole" danego zawodnika? Gdzie mogę go podejrzeć i zmienić?

pytanko nr 2: gdzie naklikać aby przydzielony trening indywidualny (pozycja/rola/funkcja) nie zmieniał się raz w miesiącu na defaultowy? 

Dziękuję za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.12.2019 o 04:38, Yau napisał:

Witam po długiej przerwie:)

Szybkie pytanko: gdzie podział się "status w zespole" danego zawodnika? Gdzie mogę go podejrzeć i zmienić?

pytanko nr 2: gdzie naklikać aby przydzielony trening indywidualny (pozycja/rola/funkcja) nie zmieniał się raz w miesiącu na defaultowy? 

Dziękuję za podpowiedzi.

piłkarz/widok ogólny -> zadowolenie

podczas ustalania ustawień indywidualnych na ekranie taktyki można wybrać opcję pozycja/spersonalizowane... ktoś wie o co kaman?

Odnośnik do komentarza

Cześć. Mam problem. Dyrektor sportowy kupuje sobie zawodnika do U18 i oferta została zaakceptowana przez klub tego piłkarza. Na górze po prawej mam informację "konieczna reakcja" na czerwono. Nie mam jednak czego kliknąć żeby w jakikolwiek sposób zareagować. Jedyny sposób żeby przejść dalej to wejście w profil tego piłkarza i w zakładce kontrakt, wycofanie kontraktu. Nie chcę jednak tego robić bo to całkiem niezły talent. Spotkaliście się z czymś takim?

Chciałem wrzucić grafikę ale nie umiem. Nie wiem jak.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...